EĞİTİM
Giriş Tarihi : 27-07-2020 12:24   Güncelleme : 27-07-2020 12:24

KAYSERİ YÜKSEKÖĞRENİM VE YARDIM VAKFI GENEL KURULU YAPILDI

KAYSERİ YÜKSEKÖĞRENİM VE YARDIM VAKFI GENEL KURULU YAPILDI

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) kurucu vakfı Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı’nın Mart ayında yapılması planlanan, ancak korona virüs salgını nedeniyle 25 Temmuz 2020 tarihine ertelenen Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

NNYÜ Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda gerekli hijyen ve sosyal mesafe kuralları uygulanarak yapılan genel kurulaKayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu ve NNYÜ Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar, Rektör Prof. Dr. Kerim Güney ve Vakıf üyeleri katıldı.

Delegelerin teklifi ile divan başkanlığınıAvukat Mehmet Keskin’inyaptığı genel kurulda gündem maddeleri tek tek görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı.

Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu ve NNYÜ Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkargenel kurulda yaptığı konuşmada, Vakfın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.Özhamurkar, kurucu vakıf olarak Üniversitenin maddi ve manevi olarak desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini söyledi. Üniversiteye yapılan yatırımlar hakkında da bilgiler veren ve kampüs alanının altyapı çalışmalarının tamamlandığını belirten Özhamurkar, “Bu memlekete vatan-millet aşkıyla dolu, cumhuriyet ilkelerine bağlı nesiller yetiştirecek olan Üniversitemizin daha iyi şartlara sahip olması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney de vakıf üyelerine Üniversitedeki gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

Genel kurul dilek ve temenni konuşmalarıyla sone erdi. ( Kurum Haber)