KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 11-11-2019 13:44

KAYSERİ PARK AVM’DE HAFTA SONU DOLU DOLU GEÇTİ!

KAYSERİ PARK AVM’DE HAFTA SONU DOLU DOLU GEÇTİ!

Kayserililerin buluşma noktası olan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, geçtiğimiz hafta sonu birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yaptı.

Eğlenceli ve Öğretici Atölye Çalışmaları Kayseri Park’ta!

Kasım ayı boyunca her Cumartesi Çınar Sanat işbirliği ile 15.30-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar, eğlenceli ve öğretici atölye çalışmaları ile güzel vakit geçirecekler. 9 Kasım Cumartesi günü agamograph tekniği ile Atatürk portresi çalışması yapan minikler, keyifli bir gün geçirdi.

Kodlama Atölyesi, Minik Ziyaretçiler Tarafından Büyük İlgi Gördü!

Alışverişin yanı sıra eğlenceli çocuk etkinlikleri ile minik ziyaretçilerinin beğenisini kazanmayı başaran Kayseri Park AVM, bu hafta sonunda düzenlediği atölye çalışmaları ile çocukları sevindirmeye devam etti. 10 Kasım Pazar günü 16:30-18:30 saatleri arasında Giga Maker işbirliği ile; 5-12 yaş grubu için hazırlanmış Robotik Kodlama-Makey Makey ile Meyve Orkestrası ve 8-12 yaş grubu için hazırlanmış Üretim Becerileri-Ahşap Kiti çalışmaları minik ziyaretçilere unutamayacakları bir gün yaşattı. 24 Kasım Pazar günü 16:30-18:30 saatleri arasında 7-14 yaş grubu için hazırlanmış Robotik Kodlama- Animasyon Yapımı çalışmaları minik ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Kayseri Park AVM, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 81. yılında saygı ve minnetle, O’nun sevdiği şarkılarla andı.

Kayseri Park, 10 Kasım Pazar günü Kayseri Final Okulları öğrencilerinin hazırlamış olduğu Atatürk resimlerinden oluşan sergiye ev sahipliği yaptı. Sergide, Atatürk resimlerinden oluşan karma çalışmalar, Kayseri Park ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu. 10 Kasım Pazar günü 14:30-15:15 saatleri arasında, Final Okulları öğrencilerinin hazırlamış olduğu Atatürk’ün sevdiği türkülerden oluşan canlı müzik dinletisi gerçekleşti. (Kurum Haber)