SPOR
Giriş Tarihi : 09-02-2020 15:51

KAYSERİ MUAYTHAİ TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

KAYSERİ MUAYTHAİ TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Kayseri Muaythai İl Temsilcisi Türkiye Muaythai federasyonu Kültür Kurulu Başkanı Fatih Kağan Ulu, Muaythai takımımızın Türkiye şampiyonu olduğunu açıkladı.

Kağan Ulu, yaptığı açıklamada şu bilgilendirmede bulundu:

03-08 Şubat 2020 tarihinde Nevşehir'de Hasan Karlı anısına yapılan Türkiye Muaythai şampiyonasında 10 Altın ile Türkiye sıralamasında Birinci Sırada tamamlayarak En başarılı il olduk.Türkiye ikincisi İstanbul üçüncüsü de Adana ilimiz oldu..Her yıl başarı grafiğini yukarı doğru taşımaya devam ediyoruz.2020 yılı Kayserili Muaythai sporcularımızla Uluslararası mücadelede de yine farkımızı koyacağız.Türkiye Şampiyonası sonucu bunun göstergesidir.

Bu başarıda Emeklerini esirgemeyen fedakâr Antrenörlerimiz Göksel cingöz, Talip Şenolmuş, Yaşar Cuma kılıç, Yücel Haspolat, Bilal Atille, Şakir Kaymaz, Menderes Koyuncu, Hakan Büyükçekiç, Kevser bilgine Aslan yürekli kürsüde bir yapan Sporcularımız Fatih Değer, Sercan Koç, Ali Batmaz, Mensure karadayı, Ezgi Keleş, Gülistan Turan, Fatih Can Güncü, Hasan Çetin, Emre Batuhan Yılmaz ile Sercan Kılıç'a ve mücadeleyi sonuna kadar devam ettiren ikinci ve üçüncü olmuş sporcularımıza, çok değerli hakemlerimiz Hüseyin Gazi Sönmez, Ali Burak Kara, Osman Mutlu, Mustafa Taşkanat, Tülay Karakaş, Büşra Keskin, İlknur Dönmez'e ve Türk Sporuna Yıllarca emek vermiş As Başkanımız Halil Demir başta olmak üzere Türkiye Muaythai federasyonu Yönetim ve idarecilerine çok teşekkür ediyorum. Bu başarının sırrı Milli ruh, birlik, beraberlik, disiplin ve çok çalışma, Bu Başarı Kayseri'nin başarısıdır. (Spor Servisi)