YEREL
Giriş Tarihi : 28-11-2019 11:23

KAYSERİ KASKİ, TOMARZA DA YATIRIM TOPLANTISI YAPTI

KAYSERİ KASKİ, TOMARZA DA YATIRIM TOPLANTISI YAPTI

Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir ve KASKİ yetkilileri ile değerlendirme toplantısı yaparak, 2019-2023 hizmet dönemi içerisinde Tomarza’da yapılacak çalışmaları istişare ettiler.
Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin toplantı esnasında yapmış olduğu açıklamada; “2014 yılından bu güne kadar KASKİ Tomarza İlçemizde 50 milyon liranın üzerinde yatırım yapmıştır, vatandaşımızın nitelikli içme su
yuna ulaşması, kanalizasyon ve yağmur suyunun tahliyesi için önemli yatırımlar gerçekleştiriyorlar. Plan ve programlar dahilinde çalışmalarımız devam edecek. İlçemize göstermiş oldukları ilgiden dolayı KASKİ Genel Müdürümüze, ekibine ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi.
Geçmiş dönemde yapılan güzel çalışmaların üzerine daha yenilerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz diyen KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir ise, “5 yıllık süreçte yapacağımız çalışmaları planlamak amacıyla Tomarza Belediye Başkanımızla birlikte toplantı yaptık ve 2020 yılından 2023 yılına hangi işleri yapacağımızı öncelik planlamasına göre şeffaf bir şekilde hazırlayacağız” şeklinde konuştu.

KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir ve ekibi programın sonuna doğru Tomarza İlçe Kaymakamı Adem Balkanlıoğlunu ziyaret etti. MURAT GÜRBÜZLER