YEREL
Giriş Tarihi : 27-10-2021 10:45   Güncelleme : 27-10-2021 10:45

KARTAL DALYAN BALIK ET & RESTAURANT'IN LEZZETLERİ VE HİZMETİ BEĞENİLİYOR

KARTAL DALYAN BALIK ET & RESTAURANT'IN LEZZETLERİ VE HİZMETİ BEĞENİLİYOR

Kayseri’nin en modern balık ve et restaurantlarının başında yer alan Kartal Dalyan Balık & Et Restaurant'ta maharetli ustaların ellerinden hazırlanan lezzetli yemekler misafirlerinin büyük beğenisini kazanıyor. 

 Kartal Kavşağı üzerinde yaklaşık 3 yıldan beri zengin çeşit balık satışı, sebze reyonu, balık ve et restoranı şeklinde hizmet verilen modern mekanda haftanın 7 günü taze, zengin çeşit deniz balık çeşitlerinin satışının yanı sıra, kömür ateşinde balık ve etlerin pişirilip servisi de gerçekleştiriliyor.    

 Modern, nezih ve sıcak bir ortamda sunumların yapıldığı Kartal Dalyan Balık & Et Restaurant İşletme Müdürü Muammer Kaya açıklamasında ” Restaurantımızda haftanın 7 günü, 07:00/22:00 saatlerinde hizmet veriyoruz. Tezgahlarımızda taze ve zengin balık çeşitlerinin satışı yapılıyor. Restaurant şefliğini Ali Küçüktaş, mutfak şefliğini Esat Akyıldırım ve Yaşar Özcan yürütmekteler. Mekanımız; bahçe, giriş ve modern salon bölümlerinden oluşan yaklaşık 300 kişilik hizmet kapasitesine sahip. Çocuklu aileler için çocuk oyun parkı ve açık otoparkımızda mevcuttur” diye konuştu. 

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ