YEREL
Giriş Tarihi : 09-10-2021 11:50   Güncelleme : 09-10-2021 11:50

KALDER AİLESİ BÜYÜYOR

KALDER AİLESİ BÜYÜYOR

 

 

KalDer Kayseri Temsilciliği, Kayseri ve civarındaki illerde Toplam Kalite Yönetimi felsefesi konusunda bilinçlendirme faaliyetlerine ve ülkemizin 2023 vizyonu çerçevesinde rekabetçi kurum ve kuruluşlar oluşturulmasına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu çalışmalar doğrultusunda üye olmayan kurumlara yapılan ziyaretlerde misyonu gereği KalDer'i, EFQM Mükemmellik Model'ini ve Ulusal Kalite Hareketi'ni tanıtmayı sürdürüyor.

 

Kalder’in son zamanlarda yaptığı ziyaretler ile üye sayısını çoğaltmaya devam ediyor. ARKOPAAhşap Panel, ELC Alüminyum, Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Lale Özbakır, Kayseri Üniversitesi Öğretim Üyesi Orhan Sami Sezgin, Mehmet Bayram KalDer’in yeni bireysel ve tüzel üyeleri arasında yerlerini aldı.

 

ELC Aliminyum ve Arkopa Ahşap Panel KALDER üyesi oldu

Erkut İnşaat Genel Müdürü aynı zamanda KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu Başkanı ve KalDer Kayseri Temsilciliği Yöneticisi Latife Sönmez Şahin, KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu Üyesi Ebru Kantarcı KalDer Üyelik Sertifikasını takdim etmek üzere ELC Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Harun Elcuman’ıve Arkopa Ahşap Panel Onur Kılıçer’i ziyarette bulunarak plaketlerini taktim etti. KalDer ile birlikte eğitim ve diğer faaliyetlerde yoğun bir şekilde yer aldıklarını belirten Elcuman, bu iş birliğinin KalDer üyeliği ile taçlandırılmasından çok memnun olduğunu ifade etti.Kalite yolculuğunda ilerlemeyi hedef edindiklerini belirten Onur Kılıçer ise,KalDer desteği ile hedeflerine ulaşmanın kolaylaşacağını ifade ederken bundan dolayı mutluluklarını paylaştı.

 

 

Sadece iş dünyası değil, akademi dünyasında da kalitenin önemi büyük

 

Orta Anadolu T.A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü aynı zamanda KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu Üyesi Nihan Sert, Erciyes Üniversitesi Endüstri mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Lale Özbakır’a KalDer Üyelik sertifikasını takdim etmek için ziyarette bulundu. Prof. Dr. Lale ÖzbakırKalDer’in sadece iş dünyasında değil akademi dünyasında ve eğitim kurumlarında da kalitenin yerinin büyük olduğunu ifade etti.

 

KalDer Kayseri Temsilciliği Yöneticisi Latife Sönmez Şahin, KalDer Üyelik sertifikasını takdim etmek için ziyaret ettiği Kayseri Üniversitesi Öğretim Üyesi Orhan Sami Sezgin, yapılan çalışmaların hem kendisine hem de KalDer’e katkı sağlayacağını düşündüğünü belirtti.

Bunların dışında KalDer yeni bireysel üyelerinden Mehmet Bayram, KalDer ofisine ziyarette bulundu. Ziyareti sırasında KalDer Kayseri Temsilciliği Yöneticisi Latife Sönmez Şahin ile bir araya geldi.

Bayram, “İş hayatım boyunca daima kalite nerdeyse ben de ordaydım. Artık yeni bir devir başlatıyoruz. KalDer ile birlikte Kayseri’ye katma değer sağlayacak çalışmalarda her alacağım için çok mutluyum.” şeklinde konuştu.