SPOR
Giriş Tarihi : 17-07-2021 22:34   Güncelleme : 17-07-2021 22:34

JUNİOR CUP GELECEĞİN YILDIZLARI ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ

JUNİOR CUP GELECEĞİN YILDIZLARI ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ

 

“JUNİOR CUP GELECEĞİN YILDIZLARI ORGANİZASYONLARININ İLKİNİ HAZİRAN 2019 DA ÜLKEMİZİN NADİDE TURİZM MERKEZLERİNDEN KAPADOKYAMIZIN PERİ BACALARI VE BALON TURLARI İLE MEŞHUR ÜRGÜP’TE TERTİP ETTİK.ÜRGÜP ORGANİZASYONUMUZDAN MEMNUN AYRILAN TAKIMLARIMIZIN GÜZEL DÜŞÜNCELERİNİ DEĞİŞİK YERLERDE SESLENDİRMELERİ İLE ORGANİZSYONUMUZUN 2. SİNİDE GELEN YOGUN TALEP İLE AYNI YERDE KASIM AYINDA YOĞUN BİR KATILIMLA GERCEKLESTİRDİK.BU İKİ ORGANİZASYONUN ARKASINDAN ORGANİZASYON KURULUMUZLA VE ALT YAPI HOCALARIMIZLA YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELER VE TOPLANTILARIMIZ NETİCESİNDE ÇOCUKLARIMIZIN ÇOK ZOR ŞARTLAR ALTINDA GELECEĞE YÖNELİK HAZIRLANDIKLARINI GÖRDÜK.2020 YILI, TAM FELEKATE VE KAPANMAYLA SONUÇLANAN DÜNYA VE ÜLKEMİZDEKİ PANDEMİ DÖNEMİ İLE , ZOR ŞARTLARDA GELİŞMEKTE OLAN ÇOCUKLARIMIZIN EVE KAPANMALARI, MAALESEF GELİŞİMLERİNİN EN GUZEL YAŞLARINDA BUGÜNKİ TARİH İTİBARI İLE ,PANDEMİNİN 2 YILLARINA MAL OLDUĞUNU ÜZÜNTÜ İLE GÖRMEKTEYİZ.

JUNİOR CUP GELECEĞİN YILDIZLARI EKİBİ OLARAK, 2020 YILININ 3. AYINDAN İTİBAREN ÇOCUKLARIMIZA VE ALT YAPI HOCALARIMIZA ULAŞABİLME, ALT YAPILARDA YAŞANILAN SIKINTILARI, EKONOMİK ANLAMDA YAŞADIKLARI ZORLUKLARI, BUGUN İTİBARİ İLE SOSYAL MEDYADA BULUNAN KANALLARIMIZ İLE HAFTADA 1 GUN,TOPLAMDA 45 ADET CANLI YAYINLA KAMUOYUNA DUYURMAYA BAŞLADIK. HOCALARIMIZIN, ÇOCUKLARIMIZIN, VELİLERİMİZİN SESİ, NEFESİ OLMAYA CALISTIK. BU KONUDA DA BAŞARILI OLDUĞUMUZA İNANIYORUZ Kİ, 2021 YILININ AĞUSTOS AYINDA DUZENLEYECEGİMİZ 5. JUNİOR CUP VAN ÖZEL GELİŞİM KAMPIMIZA KATILIMIN UST DÜZEYDE OLDUĞUNU GORUYOR VE EKİBİMİZDEKİ MUTLULUK VE ŞEVKİMİZİN ARTTIĞINI GÖZLÜYORUZ.

BU SÜREÇTE CANLI YAYINLARIMIZDAN ÇIKARDIĞIMIZ SONUÇLAR DOĞRULTUSUN DA ALT YAPILARDA GÖRDUĞÜMUZ EN BÜYÜK EKSİKLİĞİN, BAŞARILI VE YETENEKLİ GENÇLERİMİZİN ÜLKEMİZDE ALT YAPIYA ÖNEM VEREN İKİ ELİN PARMAK SAYISINI GEÇMEYEN,ÇOK AZ SAYIDA KULÜBÜMÜZ DIŞINDA KALAN PROFOSYONEL TAKIMLARIMIZIN, BU ÇOCUKLARIMIZA ULAŞAMADIKLARINI GÖZLEMLEDİK BUNDAN SONRA YAPACAĞIMIZ TURNUVALARIMIZ DA BÜNYEMİZDE OLUŞTURDUĞUMUZ SPORCU İZLEME VE ALTYAPI HOCALARIMIZ İLE TURNUVALARIMIZ DA YAŞ GRUPLARINA GÖRE SEÇECEKLERİ YETENEKLİ SPORCULARI TESPİT EDİP, İLERLEYEN ZAMANDA JUNİOR CUP KARMALARI OLUSTURARAK, KAMPLARA ALIP NETİCESİNDE BÜYÜK TAKIMLARA TANITMAK AMACI İLE TÜRKİYE TURU YAPIP PROFOSYONEL TAKIMLARIMIZ ALT YAPILARI İLE JUNOR CUP KARMALARI TAKIMLARIMIZIN YAPACAĞI MAÇLARLA BU ÇOCUKLARIMIZIN TANITIMLARINI YAPIP, TÜRK FUTBOLUNA KAZANDIRMAK AMACIMIZ OLACAKTIR.AYRICA BİZ YAPACAĞIMIZ BÜTÜN ORGANİZASYONLARIMIZI SOSYAL MEDYA KANALLARI ÜZERİNDEN GÜNLER ÖNCESİNDEN DUYURUYORUZ,JUNİOR CUP ORGANİZASYONLARIMIZI İZLEMEK,SPORCU SEÇMEK İSTEYEN BÜTÜN PROFOSYONEL EKİPLERİMİZİN, ALT YAPI SPORCU İZLEME HOCALARIMIZI DA BİZLERLE BİRLİKTE OLMALARI BU GÜZEL ÇOCUKLARI İZLEMEK ÜZERE , DAVET EDİYORUZ.

RIDVAN ŞİRVANİ

JK ORG BŞK