SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 20-09-2021 12:13   Güncelleme : 20-09-2021 12:13

JANDARMADAN HIRSIZLIK OPERASYONU

JANDARMADAN HIRSIZLIK OPERASYONU

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında;

 

            İlimiz Kocasinan, Talas, Tomarza ve Pınarbaşı ilçelerinde, çeşitli tarihlerde faili meçhul (22) evden, iş yerinden, inşaattan, kamu kurum ve kuruluşlarından, bağ, bahçe ve tarladan hırsızlık olayının olduğu öğrenilmesi üzerine, Kocasinan İlçe Jandarma Komutanlığı ve Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından hırsızların yakalanmasına yönelik yapılan çalışma sonucu, hırsızlık olayını 38 XX XXX plakalı araç ile (C.Y.) ve (S.D.) isimli şüphelilerin gerçekleştirdikleri tespit edilerek 16 Eylül 2021 günü Jandarma Dedektifleri JASAT tarafından yakalanmıştır.

Yakalanan şüpheliler (C.Y.) ve (S.D.) isimli şahıslar, 17.09.2021 tarihinde sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.

            Kayseri İl Jandarma Komutanlığı bölgesinde, (22) faili meçhul “Evden, iş yerinden, inşaattan, kamu kurum ve kuruluşlarından, bağ, bahçe ve tarladan hırsızlık” olayı aydınlatılmıştır.

            Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülen faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirilecektir.