YEREL
Giriş Tarihi : 26-10-2020 18:18   Güncelleme : 26-10-2020 18:18

JANDARMA HIRSIZLIK OLAYLARINI AYDINLATTI

JANDARMA HIRSIZLIK OLAYLARINI AYDINLATTI

İlimiz Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında;                                 

22-24 Ekim 2020 tarihleri arasında İncesu ilcesu Dokuzpınar, Kocasinan ilçesi Yemliha ve Yeşilhisar ilçesi Araplı Mahallelerinde;(A.T), (O.G.),(A.D.)ve(E.A.) isimli şahıslara ait araçlarda kimliği belirsiz şüpheli/şüpheliler tarafından hırsızlık olaylarının meydana geldiği bilgisi alınmıştır.

Hırsızların yakalanmasına yönelik yapılan çalışma sonucu; İncesu ilçesi Örenşehir Mahallesinde 24 Ekim 2020 tarihinde hırsızlık olaylarının şüphelileri oldukları tespit edilen (M.Ç.O), (K.I.), (S.Y.), (G.Y.), (D.Y.)ve (Ç.Ö.)isimli şahıslar33 XXX XX plakalı araç ile birlikte çalmış oldukları (9.000) TL para ve (1)  adet mont ile birlikte  Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından yakalanmış olup, yakalanan(M.Ç.O), (K.I.), (S.Y.), (G.Y.), (D.Y.)ve (Ç.Ö.) isimli şahıslar adli makamlara sevk edilmiştir.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı bölgesinde (4) ve Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı bölgesinde (1) olmak üzere toplam (5) faili meçhul otodan hırsızlık olayı aydınlatılmıştır.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülmekte olan faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edecektir. Haber Merkezi