SİYASET
Giriş Tarihi : 06-09-2020 19:38   Güncelleme : 06-09-2020 19:40

İYİ PARTİ KOCASİNAN MECLİS ÜYESİ YİĞEN MLU'DA DERT DİNLEDİ

İYİ PARTİ KOCASİNAN MECLİS ÜYESİ YİĞEN MLU'DA DERT DİNLEDİ

Kocasinan Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Muharrem Yiğen Molu Oyma Ağaç Bölgesindeki Çiftçilerle Bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Köylüler Sorunlarını Kocasinan Meclis Üyesi Yiğen’e İletti.

Seçim zamanı köylüyü fakiri fukarayı adam yerine koyuyorlar diğer zaman yüzüne bakmıyorlar diyen çiftçi sorunlarını tek tek Yiğen’e anlattı.

Doğalgaz borularının köylerinin içerisinden geçmesine rağmen kendilerinin doğalgazdan yararlanamadıklarını bu konuda defalarca yetkililere başvurduklarını yetkililerin söz verdiğini ama bir sonuç alamadıklarını, Oymaağaç köyünün eski yolunda 30-40 tane elektrik direğinde lambanın olduğunu fakat yanmadığını gece çiftçi olarak sıkıntı yaşadıklarını köpek barınağına getirilen köpekleri kısırlaştırdıktan sonra bu bölgeye bırakmalarından ve köylülerin köpeklerden dolayı çok sıkıntı yaşadıklarından bahseden köylüler hiçbir yetkilinin sorunlarıyla ilgilenmedikleriNden bahsettiler. 

"Seçim zamanı bizi adam yerine koyanlar seçim bittikten sonra yüzümüze bakmıyorl" dediler. 

Kocasinan Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Muharrem Yiğen, Köylülerin sorunlarını dinleyenYiğen Kocasinan Belediyesi Meclisinde sorunları dile getireceğinden  ve takipçisi olacağını dile getirdi. (Kurum Haber)