SPOR
Giriş Tarihi : 30-10-2019 16:54

İL SPOR GÜVENLİK KURULU TOPLANTISI VALİLİKTE YAPILDI

İL SPOR GÜVENLİK KURULU TOPLANTISI VALİLİKTE YAPILDI

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Valimiz Şehmus Günaydın’ın başkanlığında Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine dair kanun gereğince, ilimizde spor alanlarında yapılacak spor müsabakalarının güvenliğinin sağlanmasına ilişkin önlemleri gözden geçirmek için bir araya gelinen toplantıda Vali Günaydın, vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içinde gittiği müsabakaları zevkle ve güvenli bir şekilde izlemesinin kendilerinin en önemli önceliklerinden bir tanesi olduğunu belirtti.

Vali Günaydın, huzur kenti ilimizde yeni sezonun sporun ruhuna yaraşır bir şekilde tamamlanması için ilgili tüm kurumların koordinasyon içerisinde görevlerini titizlikle yerine getirdiklerini belirterek, 2019 – 2020 sezonu içerisinde yapılacak müsabakalarla ilgili alınması gereken tedbirlerin müsabaka öncesi, esnası ve sonrasını kapsayacak şekilde titizlikle uygulandığını ifade etti.

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, yapılan sunumun ardından gündeminde bulunan maddelerin görüşülüp karara bağlanmasıyla sona erdi.(Spor Servisi)