GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-03-2021 09:51   Güncelleme : 24-03-2021 09:51

HÜNKAR 1979, SİZİ BÜYÜLEYECEK

HÜNKAR 1979, SİZİ BÜYÜLEYECEK
 

 

Sizde; Padişahlar, Sultanlar ve Hükümdarlar Gibi Hünkar 1979’da Ağırlanmak İstemez misiniz

 

Kayseri’de Hünkar 1979, rüzgarı esmeye başladı. Restaurant sektörünün enerjik ve tecrübeli işletmesi Hünkar 1979, büyüleyici görünümü ile Kayserinin sektöründeki marka ismi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Talas Atatürk Bulvarı üzerinde Osmanlı dönemindeki hükümdarlara, padişahlara ve sultanlara layık görülen unvanı ifade eden “Hünkar” marka ismiyle sektöre enerji, rekabet ve kalite getirecek işletmede etin ızgara ile işlenmiş tüm çeşitleri, sayısız çorba çeşitleri ve bilinmedik tatların vitrine çıktığı çok renkli, lezzetli, sütlü, sebzeli ve meyveli tatlı türleri ile sektöre farklı bir ivme kazandırmayı hedefleniyor.

 

Modern olduğu kadar cezp edici görünüme sahip Hünkar 1979 haftanın 7 günü müşterilerini özel hissettiren büyüleyici bir mimariye de sahip.

 

Genç olduğu kadar girişimci ve donanımlı kişiliği ile ciddi yatırımlara imza atan Güntaç Kurt’un işletme sahibi olduğu kuruluş hizmet zincirini ve lezzet duraklarını genişletmek için önce Kayseri, ardından İç Anadolu’da zamanla da Türkiye genelinde konsept işletmeler oluşturmayı hedefliyor.

 

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ