YEREL
Giriş Tarihi : 10-02-2021 13:27   Güncelleme : 10-02-2021 13:27

HIRSIZLIK ZANLISI 5 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

HIRSIZLIK ZANLISI 5 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Konu  : Hırsızlık Olayları.

1. Kocasinan, Melikgazi, Develi ve İncesu İlçe Jandarma Komutanlıkları sorumluluk bölgelerinde çeşitli tarihlerde faili meçhul Evden, İnşaattan, İşyerinden, Bağ Bahçe ve Tarladan Hırsızlık ile Haberleşme, Enerji ve Nakil kablosu hırsızlık olayları meydana gelmiştir.

2. İl Jandarma Komutanlığınca, faili meçhul hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve şüpheli/şüphelilerin yakalanmasına yönelik yapılan çalışma sonucunda, olayların şüphelileri oldukları tespit edilen M.Ç., A.K., İ.Ö., Ü.B. ve M.Ö. isimli (5) şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır. Firar olan G.K. isimli şüphelinin yakalanması çalışmalarına devam edilmekte olup, ele geçirilen çalıntı malzemeler sahiplerine teslim edilmiştir.

3. Kocasinan, Melikgazi, Develi ve İncesu İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgelerinde, (3) işyerinden, (2) Evden, (2) Bağ, Bahçe ve Tarladan, (2) İnşaattan ve (1) Haberleşme, Enerji ve Nakil Kablo Hırsızlık olayı olmak üzere toplam (10) Faili Meçhul olay aydınlatılmış olup,   işlemleri tamamlanan M.Ç., A.K., İ.Ö., Ü.B. ve M.Ö. isimli (5) şüpheli adli makamlara sevk edilmiştir.

4. Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik yapılan faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edecektir