YEREL
Giriş Tarihi : 09-03-2021 19:54   Güncelleme : 09-03-2021 19:56

HAYATIN ENGELSİZ TARAFI WWW.HAYATTAN.NET YAYINDA

HAYATIN ENGELSİZ TARAFI WWW.HAYATTAN.NET YAYINDA

 


Ömer Faruk Kotay yönetiminde Hayatın Engelsiz Tarafı www.hayattan.net yayın hayatına merhaba dedi. Kotay Gönüllü olarak farkındalık yaratmak amacıyla engelli ve engelsiz bireyleri bir platformda bir çatı altında toplayıp çalışmalar yürüttüklerini söylerken hikâyesi olan insanların var olduğu gerçeğini herkese hatırlatmak istediklerini belirtti.  Yakında kurulacak Hayattan Net You Tobe kanalının ise müjdesini verdi. Gerek edebiyat ve sanat gerekse engelli insanların yaşam hikâyelerine sıkıntılarına yer verilen www.hayattan.net in ekibinde ise: 

 Ömer Faruk Kotay (23) Kayseri, Kübra Kızıltoprak (23) Kayseri, Eray Özgüler (17) Kayseri, Eda Tüzünler (27)İzmir Kuşadası, Fatih Kutlu (40) Erzurum, Halit Garan (29) Kayseri, Ömer Tanır (32) Konya, Mehmet Hüseyinçelebi (42) Kastamonu, Elif Çelebiler(40)  Kars, Furkan Altunışık (21) Erzurum gibi isimler yer alıyor.

Gerek şehir içi gerekse şehir dışından isimlerin ekip içinde olması ise dikkat çekiyor. Hayatın Engelsiz Tarafı www.hayattan.net e gönüllü olarak katılmak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu belirten kotay kendilerine ulaşmak isteyenlerin herkesin info@hayattan.net adresi üzerinden sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabileceklerini söyledi.