MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-07-2020 19:05   Güncelleme : 07-07-2020 11:29

GÜLHANIM İLE BEKİR MURATLARINA ERDİ

GÜLHANIM İLE BEKİR MURATLARINA ERDİ

Nisan ayında düğün yapmayı planlayan Gülhanım Köşker ile Bekir Şahin tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi (Covid-19) salgını sebebiyle 3 ay erteledikleri düğünlerini gerçekleştirerek muratlarına erdi.

Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla her anında paylaşmaya kocaman bir evet diyen genç çiftler için, Hacı Saki Mahallesinde faaliyet gösteren Pera Deluks Düğün Salonu’nda 04 Temmuz 2020 Cumartesi akşamı görkemli bir düğün töreni düzenlendi.

 

Törene; AK Parti Kayseri Yönetim Kurulu Üyesi ve Sarız İlçe Sorumlusu Sinan Kurt, Bade İstanbul Balıkçılık Gıda Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Güntaç Kurt, İnci Balık Restaurant İşletme Sahibi Kemal Kurt, işadamları, aile yakınları ve davetliler katıldı.

Nikah töreninin de gerçekleştirildiği gecede genç çiftin nikah şahitliklerini; Bade İstanbul Balıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Güntaç Kurt, İnci Balık Restaurant İşletme Sahibi Kemal Kurt yaptı.

Kuran kursu öğretmeni olan gelin Gülhanım ile Yön AVM de satış sorumlusu olarak çalışan yakışıklı damat Bekir gece boyunca dans etti, halaylar çekti, çeşitli oyunlar oynadı. Düğüne katılan davetlilerde gece boyunca genç çifti alkışladı.

Gelin Gülhanım’ın annesi Pervin ve babası Alim gece boyunca heyecanlı tavırlar sergilerken, damat Bekir’in annesi Nermin ile babası Talip ise gece boyunca misafirleriyle ilgilendi.

Hakimiyet Gazetesi adına bizlerde genç çiftimize ömür boyu sağlık, huzur ve mutluluklar diliyoruz.

HABER/FOTOĞRAFLAR: MEHMET FATİH KAYMAZ