SPOR
Giriş Tarihi : 17-04-2022 11:25

ESKİ TAKIMINA FORMA SPONSORU OLDU

ESKİ TAKIMINA FORMA SPONSORU OLDU


Üçer Global Lojistik Gümrük Müşavirliği, Bünyanspor Futbol Takımı'na forma sponsoru oldu.
Üçer Global Lojistik Gümrük Müşavirliği, Bünyanspor Futbol Takımı arasında forma sponsorluk anlaşması imzalandı. İftar Yemeğinde buluştular.
Üçer Global Lojistik Gümrük Müşavirliği, bir yıl boyunca Bünyanspor Futbol Takımı’nın  forma sponsoru oldu.
Üçer Global Lojistik Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu tarafından Kayseri’de bir restoranda geçekleştirilen Bünyanspor için verilen iftar yemeğine, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Bünyan İlçe Kaymakamı Turgut Güven, İlçe Emniyet Amiri, Bünyan dostları Grubu ve diğer davetliler katıldı. Gecede Bünyanspor için forma sponsoru olan Üçer Gloabal Lojistik Gümrük Müşavirliği tarafından yaptırılan Forma ve diğer spor malzemeleri takdim edildi.
Üçer Global Lojistik Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Bünyanspor eski futbolcularından İsmail Dursun, yaptığı açıklamada, tüm sporseverlerin yakından tanıdığı, Bünyan Belediye Spor başarılarıyla spor kamuoyunun dikkatlerini üzerine çeken büyük bir camiaya dönüştüklerini söyledi.
Bu dönüşümün en büyük mimarının sporcular olduğunu vurgulayan Dursun, 'Bünyan Belediye Spor Takımımız, bu sporcular arasında özel bir yere sahip. Her birinin azim, fedakârlık ve başarı dolu hikâyeleri var. Onlardan bahsederken cesaret, tutku, emek, asalet, özveri ve umut gibi kelimeleri kullanmaya özen gösteriyorum. Çünkü onların başarıları bugün milyonlarca gencimizin daha fazla hayal edebilmesine olanak sağlıyor. Biz vizyonumuzda gücümüzü iyilik için kullanma ifadesini getiriyoruz. Bir olma ve birlik olma ifadelerini geçiyoruz. Bünyan Belediye Spor’un Bünyan halkına yaşattığı bu birlik olma duygusu bizim vizyon ve hayat felsefemizle de uyuşuyor. O yüzden bizim için çok farklı bir öneme sahip. Bu yolda sizlerin destekçisi olmak ve sizlerle birlikte yürüyebilmek bizim için çok kıymetli. Yenseniz de yenilseniz de biz sizlerle birlikte yürümek istiyoruz. Bize de ayrıca 1995 yılında oynadığımız lisans belgesi ve forma hediyesi ile bizi mutlu ettiler'  diye konuştu.
Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, aldıkları her bir desteğin çok anlamlı olduğunu belirterek, 'Başarımızda pay sahibi olan destekçilerimizin her geçen gün arttığına şahit oluyoruz. Bundan dolayı da büyük mutluluk içerisindeyiz. Üçler Global Gümrük Müşavirliği ve eski futbolcumuz İsmail Dursun’u 'Ben de varım' diyerek yanımızda oldukları için kutluyorum. Gece de emeği geçen Bünyan Belediye Spor Başkanı değerli büyüğümüz Ömer Özcan’a teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı.

AdminAdmin