YEREL
Giriş Tarihi : 16-06-2022 13:47

ERÜ REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÇALIŞ, GAZETECİLER CEMİYETİ’Nİ ZİYARET ETTİ

ERÜ REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÇALIŞ, GAZETECİLER CEMİYETİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanlığına yeniden seçilen Metin Kösedağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, ERÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Aydın, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Vahit İlhan ile birlikte KGC Başkanlığına yeniden seçilen Metin Kösedağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşan KGC Başkanı Metin Kösadağ ziyaretlerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış‘a teşekkür ederek, KGC’nin ERÜ ile önemli bir paydaş kuruluş olduğunu söyledi.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, başkanlık görevlerinde Metin Kösadağ ve Yönetim Kuruluna başarılar diledi.

KGC ile her zaman koordineli çalışmalar yürüttüklerinin altını çizen Rektör Çalış, “Erciyes Üniversitesi, Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi Kayseri'nin göz bebeğidir. Üniversitemiz şehrimizin tüm dinamikleri ile çalışmalarını devam ettirmekte. Bir tarafından eğitim- öğretim faaliyetlerini devam ettirirken, diğer taraftan da her türlü araştırma-geliştirme faaliyetleri başta olmak üzere sosyal, kültürel her türlü faaliyetler ile başta Gazeteciler Cemiyetimiz olmak üzere şehrimizin dinamikleri ile işbirliği içerisinde şehrimize, ülkemize ve milletimize hizmet ediyoruz” dedi.

 

AdminAdmin