MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-07-2020 12:44   Güncelleme : 18-07-2020 16:49

 ERDEL VE AYDIN AİLELERİNİN  EN MUTLU GÜNÜ

 ERDEL VE AYDIN AİLELERİNİN  EN MUTLU GÜNÜ

Daha önce  Korona Virüsten dolayı ertelenen düğün 14 Temmuz gerçekleşti.

 Kayserili Öğretmen-eğitimci Cumali Erdel kızı Mimar Fatma Erdel ile, Kayserili işadamı Aydın inşaat  yönetim kurulu üyesi Ramazan Aydın oğlu Mühendis Hacı Ahmet Aydın’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Eğitim, iş ve siyaset  çevresinden arkadaşları buluşturan düğünde Fatma Erdel ile Hacı Ahmet Aydın  hayatlarını birleştirdi.

Mahaal Balo Düğün Salonu Teras  salonunda gerçekleşen düğünde Fatma Erdel ile Hacı Ahmet Aydın’ın  nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç  kıydı.

Nikah şahitlikleri ni Milli Savunma Bakanlığında Daire Başkanlığından  Albay Fatih Yiğit ile emekli Tuğgenerel Ali Aydın  yaptılar.

 Nikahı kıyan Memduh Büyükkılıç genç çifte evlilik hayatında öğüt vermeyi ihmal etmezken Pandemi sürecinde  maske ve sosyal mesafeye uymanın öneminden bahsetti.

Erdel ve Aydın ailelerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

BİR YASTIKTA KOCASINLAR

Düğün  sosyal mesafe kurallarına uygun olarak devam ederken  düğünde Gamze İleri sahne alıırken ikramlar ile düğün  devam etmiştir.

Mutlulukları gözlerinden okunan Cumali Erdel&Yasemin Erdel kızlarını gelin etmenin, Ramazan Aydın&Fatma Aydın  oğullarını evlendirmenin  mutluluğunu yaşarken, Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm eş,dost ve akrabalarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz  diyerek darısı tüm bekarların başına diyerek teşekkürlerini sundular.

Görkemli düğün merasimine katılan davetliler Erdel ve Aydın ailelerini tebrik ederek, genç çifte “Bir yastıkta kocayın” temennisinde bulundular. (Haber Merkezi)