YEREL
Giriş Tarihi : 25-08-2021 13:26   Güncelleme : 25-08-2021 13:26

ERBAKAN KAYSERİ’YE GELİYOR

ERBAKAN KAYSERİ’YE GELİYOR

       Geçtiğimiz Pazar günü Ağustos ayı il divan toplantısını yapan Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı yine Genel Merkezden gelen misafirlerini ağırladı. Son aylarda Genel Başkan Yardımcısı düzeyinde katılımlar ile il divan toplantılarını gerçekleştiren YRP İl Başkanlığı son toplantısında Eğitim ve Gençlikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı CENGİZ ZOR ile Gençlik Kolları Başkanı MELİH GÜNER i misafir etti.

       Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı Ağustos ayı il divan toplantısına Genel Başkan Fatih ERBAKAN görüntülü olarak bağlandı. Temmuz ayı il divan toplantısına da sesli olarak bağlanan Genel Başkan Kayseri teşkilatına verdiği önemi yineledi. Son toplantıda bir müjde veren Genel Başkan Dr Fatih Erbakan Eylül ayı içerisinde inşallah Kayseri de olacağız dedi.

      Genel Başkanın Eylül ayı ortalarında Kayseri ye yapacağı ziyaretle ilgili hemen çalışmalara başlayan İl ve İlçe yönetimleri hazırlıklarla ilgili toplantılara başladı. Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığının haftalık olağan il yönetimi toplantısında da gündem Genel Başkanın Kayseri ziyareti oldu. Ziyaretle ilgili yapılacak çalışmalarla alakalı bir komisyon kuran İl Başkanı Önder Narin A dan Z ye herşeyin planlanmasını ve hazırlanmasını istedi. Ziyaretin 3 gün olabileceğini belirten Başkan Narin “ Dolu dolu geçecek bir program istiyorum , hem şehrimize hemde partimize yakışan bir program olmalı , ERBAKAN soyadının büyüklüğünü  , anlamını ve önemini herkes biliyor o yüzden aksilik istemiyorum “ talimatını verdi.

      En son olarak Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Kongresine gelen Dr Fatih ERBAKAN büyük bir coşku ile karşılanmış , tıklım tıklım dolu bir salona hitap etmişti. Kayseri de son zamanlarda etkili ve yoğun bir çalışma yürüten Kayseri İl Başkanlığı yine büyük bir karşılama ve  programlara hazırlanıyor.