SPOR
Giriş Tarihi : 14-05-2022 13:54

ENGELLERİ SPOR İLE AŞTILAR

ENGELLERİ SPOR İLE AŞTILAR


Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (ASKF) düzenlediği, Futbol İl Temsilciliği, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti, Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan KAÇEP Başkanı Gülsüm Gökçe ve üyeleri, Melikgazi BESK Ampute Takımı’nın katıldığı dostluk karşılaşması Sümer Stadı’nda gerçekleştirildi.
Hakem Volkan Oğuz’un yönettiği Melikgazi BESK Ampute takımı ile oynanan karşılaşmada ASKF Başkanı Mutlu Önal, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Canan Bayram, İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Erciyes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr.Serdar Sucan, Erciyes Esen Makinaspor Başkanı Serdar Gökhan Esen de yer aldı.  
Maçın ikinci yarısı karma kadro ile oynanırken, Argıncıkspor Başkanı ve Futbol Tertip Komitesi Üyesi Melih Candan ise kaleci olarak forma giydi. Karşılaşma karşılıklı gollerle berabere sonuçlanırken kazanan dostluk oldu. Maç sonrasında ASKF Başkanı Mutlu Önal müsabakaya katılım gösterenlere tatlı ikram etti.

AdminAdmin