MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-08-2020 12:04   Güncelleme : 24-08-2020 12:12

EMİNE İLE YUNUS EVLİLİĞE ADIM ATTI

EMİNE İLE YUNUS EVLİLİĞE ADIM ATTI

Ekrem Usta Adana Sofrası işletme sahibi Ekrem Toprak, Oğlu Yunus’u Kır Düğünü ile evlendirdi.

Ekrem Usta Adana Sofrası İşletme Sahibi Ekrem Toprak, oğlu Yunus’u Sivas Yolu 7. kilometrede faaliyet gösteren Gülbahçe Sosyal Tesislerine ait kır bahçesinde görkemli bir düğün töreni ile evlendirdi.

22 Ağustos 2020 Cumartesi günü saat 12:00 düzenlenen düğüne; My Pirzolam İşletmecisi Fuat Fesih Demir, Ceyhanlı meşhur aşiret lideri Beşir Toprak, Bolu Et Mangal Aksaray İşletmecisi İsmet Ürper, Japon Pazarı Anbar Mahallesi İşletmecisi Yusuf Dündar, Günaydın Zorlu Center

Şube Müdürü Abdullah Toprak, Siirtli ünlü hal komisyoncusu Abdulmenaf Turhan, Kemal Koçak Et Restaurant Mutfak Şefi Ahmet Toprak, Ekrem Usta Adana Sofrası Izgara Ustası Mevlüt Özdamar, Mangal Park Izgara eski Ustası Zeki Asal, aile yakınları ile yaklaşık 250 seçkin davetli katıldı.

Yakışıklı damat Yunus’un dedesi Mahmut, annesi Saadet, babası Ekrem ile amcaları Ahmet ve Abdullah düğün boyunca davetlilerle ilgilendi.

Yaklaşık 4 saat süren kır düğününde yöresel ve anonim halk oyunlarında kendini genç hissedenler kurtlarını döktü.

Genç, yakışıklı damat Yunus Toprak, düğün davetiyesinde şu sözlere yer verdi,” Gün, elbet bir gün sizin için sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir. Bizim için bugün o Gün.

Bu umut dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyarız” diye açıklama yapmıştı.

Muhsine-Mehmet Şen çiftinin güzel kızı Emine ile dünya evine giren Yunus Toprak düğünde halaylar çekerken davetliler tarafından genç damadın yakasına çeşitli takı ve paralar takıldı.

Damat Yunus’ta takılarla uzun süre pistte oyunlar oynadı ve renkli görüntüler sergiledi.

Düğün, verilen yemeğin ve çekilen fotoğrafların ardından sona erdi.

Kayseri Hakimiyet Gazetesi adına bizlerde genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diler, bir yastıkta kocamalarını temenni ederiz.

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ