MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-10-2019 12:02

EĞİTİM BİR SEN'DEN BÜYÜKKILIÇ'A ZİYARET

EĞİTİM BİR SEN'DEN BÜYÜKKILIÇ'A ZİYARET

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan ve beraberindeki heyet, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ı makamında ziyaret etti. Konuyla ilgili Eğitim-Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şube başkanlığından açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamaya göre Aydın Kalkan Kayseri'de eğitimcilerin bazı taleplerinin bulunduğunu özellikle ulaşım anlamında eğitim çalışanlarının Büyükşehir Belediyesinden bazı talepte bulunduklarını ifade etti. Aydın Kalkan açıklamasında bilindiği üzere eğitimcilerimiz Uzak mahallelere ve ilçelere gidiş-geliş yapmakta, zaman zaman hem ücret hem de sefer planlamaları ile alakalı sıkıntılar yaşamaktadır. Büyükşehir Belediye başkanımız sayın Memduh Büyükkılıç sürekli eğitimcilerin yanında yer almaktadır. Biz de başkanımızla bu sıkıntıları paylaştık. ifadelerini kullandı.

Aydın Kalkan, Kayseri eğitiminin nitelik anlamında daha yüksekleri görebilmesi için belediye imkânlarının çocuklarımıza ve eğitimcilerimize daha rahat ulaşmasını konuştuk. Başkanımzın ilgi ve destekleri için teşekkür ediyoruz. dedi. Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, eğitiminin daha nitelikli hale gelebilmesi için ellerinden gelen bütün kolaylığı sağlamaya çalıştıklarını, bu anlamda istişarenin önemli olduğunu ifade etti. Ziyarette Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanvekili Abdullah Karabulut, başkan yardımcıları Mehmet Emin Aslantürk, Hacı Sarı, Latif Küçük, Ahmet Kucur ve Bayındır Memur Sen Kayseri Şube Başkanı Ragıp Akkurt da hazır bulundu.(Kurum Haber)