EĞİTİM
Giriş Tarihi : 11-03-2021 11:28   Güncelleme : 11-03-2021 11:28

DİJİTAL MEDYANIN BİLİNÇLİ KULLANIMI ONLİNE SEMİNER PROGRAMI

DİJİTAL MEDYANIN BİLİNÇLİ KULLANIMI ONLİNE SEMİNER PROGRAMI

Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve ülkemizin dört bir yanında bulunan on Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile birlikte yürütülen, “Dijital Medyada Güvenli Gelecek” adlı E-Twinning projesi mart ayı etkinliği ile öğrencilere Bilinçli Medya Kullanımı konusunda online seminer programı gerçekleştirildi.  

Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Sami ACAR tarafından gerçekleştirilen online seminerde; Dijital Dönüşüm ve Toplum, Dijital Medya, Dijital Medyada Siber Saldırılar ve Güvenlik, Web Uygulamalarında Güvenlik konularında öğrencilere bilgi verildi. 

Proje Koordinatörü Fuat AYDIN: Projemizin temel hedefi olan öğrencilerimizin medyayı bilinçli kullanabilme becerisini geliştirmek, internet etiği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla online gerçekleştirdiğimiz seminerde Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Sami ACAR hocamız tarafından çok değerli bilgiler verildi. Katılımın çok yüksek olduğu seminerde öğrencilerimiz program sonunda hocamıza bilinçli medya kullanımı hakkında sorular yönelttiler. Hocamız öğrencilerin kafalarında oluşan tüm sorulara içtenlikle cevap verdi. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum diyerek sözlerini tamamladı.