YEREL
Giriş Tarihi : 14-06-2022 10:44

DEVA PARTİSİ KOCASİNAN İLÇE BAŞKANINA YETKİ BELGESİNİ VERDİ

DEVA PARTİSİ KOCASİNAN İLÇE BAŞKANINA YETKİ BELGESİNİ VERDİ

DEVA Partisi Kayseri İl Başkanlığı binasında düzenlenen Kocasinan İlçe Başkanlığı için yetki belgesi takdim töreni gerçekleşti. DEVA Partisi Kocasinan İlçe Başkanlığı’na kurucu ilçe başkanı olarak atanan Okan Düygün’e yetki belgesini İl Başkanı Metin Özkaya takdim etti.

Partililerin ve İlçe Başkanlarının hazır bulunduğu, Kocasinan ilçe başkanlığı için yetki belgesi takdim töreninde açıklamalarda bulunan il başkanı Özkaya, “Bugün DEVA Kayseri ailesine bir ilçemiz daha eklenmiş bulunmakta. Kurucu Başkan olarak atanan İlçe Başkanımız Okan Düygün, Kocasinan’ımızda en kısa sürede teşkilatlanma işlemlerini tamamlamak için çalışmalarına başlayacaktır. Kendisine ve Kocasinan İlçemize hayırlı olmasını ve Kocasinan için canla başla çalışmasını dilerim.”

Başkan Özkaya konuşmasına şöyle devam etti: “Bugün ülkece içinde bulunduğumuz durum apaçık ortada, vatandaşın yaşadığı sıkıntıyı görmeyen bir iktidar ve ortaklarının yaptığı yanlış icraatler sonucu topyekün milletçe bu sıkıntıları yaşamaktayız. Hele de korku ikliminin bu kadar had safhada olduğu bir zaman olmamıştır. Biz inanıyoruz ki bu korku iklimini yaşayan insanlarımız elini vicdanına koyarak sandıkta gerekeni yapacaktır. Sessiz çoğunluğun sesi olma yolunda, emin adımlarla ilerlediğimiz günlerde, teşkilatlanma çalışmalarımızı sürdürme noktasında iyi bir ivme yakaladığımıza inanmaktayım. Yaşadığımız zorlukları sıkıntılı günleri geride bırakmaktayız. Günden güne damla damla çoğalan teşkilatımız sel olup akacaktır. Gönülleri kazanmaya adayız ve bu doğrultuda da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İl kongremize adım adım yaklaştığımızı da belirtmek isterim. Yetki belgesi törenine katılım sağlayan tüm başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerimize ve gönüllülerimize yürekten teşekkür eder, tekrardan Okan Düygün’e kurucu ilçe başkanlığının hayırlı olmasını dilerim.” dedi

DEVA Partisi Kocasinan Kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Okan Düygün ise kendisini göreve layık gören Genel Başkan Ali Babacan’a Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin’e İl Başkanı Metin Özkaya’ya ve il yönetimine teşekkür etti. Yetki belgesi töreninde konuşan Düygün: “Sayın İl başkanımızın tavsiyesi ve Genel Başkanımızın tensipleri ve genel merkezimizin almış olduğu karar gereği DEVA Partisi Kocasinan ilçemizin kurucu ilçe başkanı olarak yetkilendirilmiş bulunmaktayım. Benim göreve gelmemde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün ben ve beraberimdeki DEVA gönüllüsü yol arkadaşlarımızın burada bulunma sebebi, mevcut iktidarın ayrıştırıcı ve ötekileştirici siyaset ile toplumumuzu sürekli germesi, huzursuzluğun ana kaynağı olmasıdır. Biz insanları birleştirici, uzlaştırıcı ve kucaklaştırıcı bir siyaset gütmek amacıyla bu memleket için elimizi gerekirse başımızı bu taşın altına koymayı seçtik. Genel Başkanımız Ali Babacan liderliğinde emin ve hızlı adımlarla Kocasinan için Kayseri için ve bu ülke için ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Yakın bir  zaman diliminde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamlayıp, sahalarda DEVA damlalarıyla bir araya geleceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bugün aldığım yetki belgesi Kocasinan’a ve Kayseri’ye hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ederim”. dedi.

 

 

Konuşmaların ardına İl Başkanı Metin Özkaya tarafından Kurucu İlçe Başkanı Okan Düygün’e yetki belgesi ve rozet takdimi gerçekleştirildi.

AdminAdmin