EĞİTİM
Giriş Tarihi : 19-06-2020 15:40   Güncelleme : 19-06-2020 15:40

ÇOPUROĞLU, (LGS)’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ

ÇOPUROĞLU, (LGS)’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavı (LGS)’ye girecek öğrencilere başarılar diledi.

İl Başkanı Çopuroğlu bir açıklama yaparak ‘’sonuç ne olursa olsun, canınız sağ olsun’’ dedi. Çopuroğlu açıklamasını şöyle sürdürdü;  Özellikle LGS sınavına gerecek kardeşlerim, yeğenlerim, evlatlarımız ve memleketimizin değerli gençlerine özellikle başarılar diliyorum.

SONUÇ NE OLURSA OLSUN CANINIZ SAĞOLSUN

Önemli olan LGS de birinci olmak veya sonuncu olmak değil, önemli olan bu süreçte mutlu olabilmek. Ama şunu belirtmekte büyük fayda var. Telefonlarımızı daha az kullanırsak şarzları daha uzun süre gidecek. Daha az kullandığımız zaman daha çok kitap okuyacağımızı düşünüyorum. Genç kardeşlerime özellikle şunu tavsiye ediyorum, çalıştınız, gayret ettiniz bu saatten sonra sonuçlar hakkınızda hayırlısı olsun diyeceğim ama lütfen kitap okumaya ağırlık verin. Akşam eve gittiğimizde watsapp gruplarında konuşmayalım, evde oturup muhabbet edelim. Mümkünse fikirlerimizi konuşup tartışalım sohbet edelim. Arkadaşlarımızla bir araya geldiğimizde gündemimiz popüler kültür olmasın. Genç kardeşlerimden ricam, bu süreci de çok ciddiye almayın, sonuç ne olursa olsun canınız sağ olsun dedi. (Kurum Haber)