SİYASET
Giriş Tarihi : 29-12-2019 14:39

ÇOPUROĞLU: HİZMET ANLAYIŞINI İLMEK İLMEK DOKUMAYA GAYRET ETTİK

ÇOPUROĞLU: HİZMET ANLAYIŞINI İLMEK İLMEK DOKUMAYA GAYRET ETTİK

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK parti Kayseri İl Başkanlığı Danışma Meclisi’nde yaptığı konuşmada, coşkulu katılımcılara teşekkür ederek, “Şehrimizin her köşesinde hizmet anlayışını ilmek ilmek dokumaya gayret ettik, etmeye de devam ediyoruz” dedi. Programda AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partilerine geçen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek'e parti rozetini taktı.

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. Programa AK Parti Kayseri Milletvekili ve Ak Parti yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Tamer, İsmail Emrah Karayel, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe belediye başkanları, AK Parti İl ve İlçe teşkilat yöneticileri ve vatandaşlar katıldı. Programa ilk kez AK Partiye geçen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’te katıldı ve İlmek’e Danışma Meclisinde AK Partililerin sevgi gösterisi vardı.

Salonu dolduran AK Partililer ve vatandaşlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “Bizler göreve geldiğimiz ilk günden beri Bakanlarımızla, Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımızla, Kadın ve Gençlik Kollarından Mahalle Başkanlarımız ve yönetimlerine kadar tüm teşkilat mensuplarımızla şehrimizin her köşesinde hizmet anlayışını ilmek ilmek dokumaya gayret ettik, etmeye de devam ediyoruz” dedi.

“İl Başkanlığı görevine gelişimizin 511. günü olan bugünde 2019 yılının son İl Danışma Meclisi özelliğini de taşıyan toplantımızı salonu dolduran binlerce hemşehrimizin, teşkilat mensuplarımızın coşkusu ve heyecanı ile adeta bir miting havasında gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Çopuroğlu, şunları söyledi;

“Aşk iğnesi ile dikilen dikiş kıyamete kadar sökülmez imiş , anlayışıyla her zaman hemşehrilerimizle hemhal olduk, çalmadık kapı sıkılmadık el, girmedik gönül bırakmamaya gayret ettik. Bu gayretimizin meyvesini de bugün bu salonu dolduran binlerce hemşehrimizin heyecanında, coşkusunda ve bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmaması ile aldığımızı görmüş olduk.

Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi ve yol arkadaşlarımızla Memleket sevdası ile inandığımız yolda yürümeyi daim eylesin.”

Danışma Meclisi’nde AK Parti Milletvekili Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ta konuştu. Özhaseki, programda Başkan Çopuroğlu ile birlikte İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ile yakından ilgilendi ve bir süre sohbet etti. Daha sonra Ak Partiye geçen İncesu Belediye Başkanı ve meclis üyelerine parti rozetleri takıldı. (Kurum Haber)