GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-08-2019 12:31

ÇOPUROĞLU; ‘’30 AĞUSTOS TÜM DÜNYA’YA ANLATILAN BİR DESTANIN ADIDIR’’

ÇOPUROĞLU; ‘’30 AĞUSTOS TÜM DÜNYA’YA ANLATILAN BİR DESTANIN ADIDIR’’

AK Pati İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile bir açıklama yaptı. Çopuroğlu açıklamasında ‘’30 Ağustos Tüm Dünya’ya anlatılan bir destandır’’ ifadesini kullandı.

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu 30 Ağustos Zaferinin 97. Yıldönümü nedeni ile yayımladığı mesajda, bu gün daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu şu günlerde, milletimizin şanlı tarihinin 97. Yıldönümünü kutlamanın heyecanını yaşıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı tüm dünyaya aktarılan bir milletin topyekûn bağımsızlık mücadelesi verdiği günün adıdır dedi.

Çopuroğlu, 30 Ağustos zaferi, tarihimizin en önemli olaylarından bir tanesidir. Bu olay ile birlikte Türk Milletine esaretin ve prangaların vurulamayacağını bu aziz milletimiz bir kez daha göstermiştir. Bu durumda bizlere düşen görev milletimizin refah seviyesini daha da arttırmak için var gücümüzle çalışmak, her alanda bizlere emanet edilen bu aziz vatanımızı korumak ve kollamaktır.

Bu itibarla bu toprakların vatan olmasında kanları ile canları ile hayatlarının baharında toprağa düşen tüm şehitlerimize bir kez daha Allahtan rahmet diliyor, gazilerimize sağlıklı ve sıhhatli ömürler geçirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızın zafer bayramlarını tebrik ediyorum. “ Dedi. (Kurum Haber)