YEREL
Giriş Tarihi : 29-09-2020 14:00   Güncelleme : 29-09-2020 18:56

CİHAN CAFE’DE ÇİĞKÖFTE SOFRASI

CİHAN CAFE’DE ÇİĞKÖFTE SOFRASI

Alpaslan Mahallesi Kızılırmak Caddesi No:118 de birkaç yıldan beri hizmet veren Cihan Exclusive Bakeryhouse & Cafe‘de hafta sonu çiğköfte sofrası kuruldu.

Gazeteci Mehmet Fatih Kaymaz tarafından 7 farklı çeşitte özel yoğrulmuş çiğköfte sofrasına; Cihan Zenger Gıda Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zenger, Cihan Gıda Genel Müdürü Şaban Zenger, Cihan Gıda Koordinatörü Selim Zenger, iş insanları ve Cihan Gıda Alpaslan Şube çalışanları katıldı.

Cihan Zenger Gıda Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zenger, uzun bir süreden beri planladıkları çiğköfte organizasyonunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Zenger,” Çiğköfte organizasyonuyla hem arkadaşlarımızla birlikte sohbet ettik, hem de personelimizin moral ve motivasyonunu artırmaya yönelik bir faaliyet gerçekleştirdik. Katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Dostluklarımızı pekiştirmek ve personelimizin motivasyonunu artırmak için bu tür etkinliklere devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra misafirlere ve çalışan personele; acılı, tatlı, acılı fıstıklı, tatlı fıstıklı, acılı cevizli, tatlı cevizli ve Covid-19’a direnç sağlayan 7 farklı çiğköftelerden ikram edildi ve fotoğraflar çektirildi.  HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ