YEREL
Giriş Tarihi : 30-12-2020 10:05   Güncelleme : 30-12-2020 10:05

ÇARŞIBAŞI ŞEKERCİSİNDEN ÇALIŞANLARA MORAL ÇİĞKÖFTESİ 

ÇARŞIBAŞI ŞEKERCİSİNDEN ÇALIŞANLARA MORAL ÇİĞKÖFTESİ 

Çarşıbaşı Şekercisi Camiikebir Satış Mağazasında çalışan personele moral, motivasyonun artırılması amacıyla çiğköfte sofrası kuruldu.  

Gazeteci Mehmet Fatih Kaymaz’ın özel yoğurduğu 6 çeşitten oluşan çiğköfte sofrasına Çarşıbaşı Süt Ürünleri Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Hamdi Çarşıbaşı, Çarşıbaşı Süt Ürünleri Perakende Koordinatörü Yavuz Çarşıbaşı ile çalışan personel katıldı.     

 

Sofranın hazırlanması öncesinde açıklamalarda bulunan Çarşıbaşı Süt Ürünleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Hamdi Çarşıbaşı, geride kalan yıl içerisinde insanlık açısından yaşanan olumsuz tablonun 2021 yılında tekrar yaşanmamasını temenni ettiklerini vurguladı.  

Çarşıbaşı,” 2020 yılı salgın hastalıkların, afetlerin, depremlerin ve doğal felaketlerin çok yoğun yaşandığı dünya tarihinin en kötü yıllarından biriydi. Çarşıbaşı Şekercisi olarak bu olumsuzluklara rağmen yılın son günlerinde personelimizin moral ve motivasyonunu artırmak amacı ile çiğköfte sofrası hazırladık ve birlik, beraberlik içerisinde organizasyonumuzu gerçekleştirdik” dedi.  

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ