YEREL
Giriş Tarihi : 22-04-2022 11:49

BÜYÜKŞEHİR KÜTÜPHANELERİNDE MİNİKLER DOYASIYA EĞLENDİ

BÜYÜKŞEHİR KÜTÜPHANELERİNDE MİNİKLER DOYASIYA EĞLENDİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, çocuk kütüphanelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çocuklara yönelik etkinlik yaptı. Etkinlikte çocuklar, Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı’nın seslendirdiği marşlar ve parçalarla doyasıya eğlendi.

Büyükşehir Belediyesi’nin, çocuk kütüphanelerinde düzenlediği her hafta bir etkinlik bir konsept programı kapsamında haftanın teması ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ oldu.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Argıncık Semt Kütüphanesi ve Beyazşehir Halk Kütüphanesi’nde, Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği, yurdun dört bir yanında büyük bir coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklara yönelik 23 Nisan etkinlikleri düzenlendi.

Etkinlikte Büyükşehir Belediyesi Bando takımı, marşlar ve birbirinden güzel parçalar seslendirdi. Bando takımına ellerinde Türk bayrağı ve Atatürk flamaları ile eşlik eden minikler doyasıya eğlendi.

Etkinliği izleyen veliler ve vatandaşlar miniklere alkışlarla eşlik etti.

AdminAdmin