MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-08-2020 11:49   Güncelleme : 26-08-2020 11:49

BÜŞRA İLE METİN MUTLULUĞA YÜRÜDÜ

Hilal Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Küçüktalaslıo kızı Büşra’yı, Kayseri Civarı Elektrik A.Ş. Tahakkuk Birimi Çalışanı Metin Özyazgan ile Erciyes Binicilik Kır Bahçesi Düğün salonunda evlendirdi.

BÜŞRA İLE METİN MUTLULUĞA YÜRÜDÜ

Hilal Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Küçüktalaslıo kızı Büşra’yı, Kayseri Civarı Elektrik A.Ş. personeli Metin Özyazgan ile sade bir düğün töreninin ardından evlendirdi.

22 Ağustos 2020 Cumartesi günü saat 19:00 da Erciyes Binicilik Kır Bahçesinde düzenlenen düğüne; Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, Erciyes Kardelen Yürüyüş Ekibi Üyelerinden Eyüp Ruhlusaraç, Hilmi Büyükkuşoğlu aile yakınları ve yaklaşık 250 seçkin davetli katıldı.

Güzel gelin Büşra’nın annesi Berrin, babası Şaban ile ağabeyi İhsan düğün boyunca davetlilerle ilgilenmeye çalıştı.

Yaklaşık 3 saat süren kır düğününde mütevazı bir tören gerçekleşti. Düğün töreninde Uluslararası İlişkiler mezunu olan yakışıklı damat Metin Özyazgan’ın annesi Venhar ile babası Nurettin’in mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Düğün, verilen yemeğin ve çekilen fotoğrafların ardından sona erdi.

Kayseri Hakimiyet Gazetesi adına bizlerde genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diler, bir yastıkta kocamalarını temenni ederiz.

HABER: Mehmet Fatih KAYMAZ