YEREL
Giriş Tarihi : 04-11-2020 11:39   Güncelleme : 04-11-2020 11:39

BÜNYAN KAYABAŞI CADDESİ ASFALTLANDI

BÜNYAN KAYABAŞI CADDESİ ASFALTLANDI

 

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Kayabaşı Caddesinde başlayan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. 
Başkan Özkan Altun, buradaki çalışmaların kısa sürede tamamlanarak caddenin yeni yüzüyle vatandaşların hizmetine sunulduğunu kaydetti. 
Bölgenin hem ilçede yaşayan vatandaşlar hem de ilçe dışından gelen misafirler için yeni bir cazibe merkezi haline geldiğine dikkat çeken Başkan Altun,"Daha önce altyapısını hazırladığımız Kayabaşı Caddemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyip, hafta sonu başlayan ve özveriyle çalışan arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik. Bu bölge artan yapılaşma ve nüfus sayısı ile ilçemizin yeni yaşam alanı haline geldi. Yeşil doğası, temiz havası ve huzurlu ortamı ile ilçemizin vitrini haline gelen yeni cazibe merkezinde, ortaya çıkan ulaşım sorununu bu çalışmayla kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş oluyoruz. Tek derdimiz var o da her şeyin en iyisini hak eden memleketlimize hizmet etmek. Sağlam ve planlı adımlarla ilerleyerek; ilçemizin tüm mahallelerinde, en ücra köşeye dahi aynı hizmeti götüreceğiz. Yaptığımız asfaltlama çalışması ile daha güvenli ve konforlu bir hale gelen Kayabaşı Caddemizi hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. Bizlere verdiği destekten dolayı başta Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç olmak üzere, bütün ekibine şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum." dedi. 
Mahalle Muhtarı Mustafa Çap ve mahalle sakinleri ise yapılan çalışmadan duydukları büyük memnuniyeti ifade ederek Başkan Altun ve emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.