EKONOMİ
Giriş Tarihi : 24-07-2020 11:20   Güncelleme : 24-07-2020 11:20

BU GURUR ERCİYES ANADOLU HOLDİNG’İN…

BU GURUR ERCİYES ANADOLU HOLDİNG’İN…

Erciyes Anadolu Holding  İSO 500 listesine giren firmaları için pasta kesti.

Erciyes Anadolu Holding Ceo’su Dr. Alpaslan Baki Ertekin, düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada “ İSO 500 listesine giren Hes Kablo, İstikbal, Bellona, Boyteks, Boycelik, Form Sunger için başarı pastasını kestik. Listenin birincisi olan Hes Kablo genel müdürü ve Şahin Nursaçan ile birlikte Ticaret ve Sanayi odası başkanlarımız da bizi yalnız bırakmadılar. Bu gurur Kayserimizin” dedi.  

Erciyes Anadolu Holding Ceo’su Dr. Alpaslan Baki Ertekin, daha sonra bir ilki gerçekleştirerek firmaların yetkili isimlerini kürsüye çağırarak kendi firmalarının sunumlarını yapmalarını istedi ve kendilerini tebrik etti.

Hes Kablo genel müdürü Şahin Nursaçan, "Bu gurur hepimizin.  Bizleri yalnız bırakmayarak sunumumuza teşrif eden herkese çok teşekkür ederiz.  Büyük olmak güç ama büyük kalmak daha güç ilkesiyle daha nice birincilikleri hep birlikte başarmak dileğiyle." şeklinde konuştu.

Kayso başkanı Mehmet Büyüksimitçi, "Erciyes Anadolu Holding' in İSO 500'e giren 6 firmasının başarılarını kutlama toplantısına katıldım. Ülkemizin ekonomisine, ihracatına ve istihdamına sağlamış olduğu katkılardan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. "dedi.

Kayseri Ticaret odası başkanı Ömer Gülsoy’da firmalarımızla gurur duyduklarını ifade etti.

Erciyes Anadolu Holding  İSO 500 listesine giren firmalar için gerçekleştirilen tören pasta kesimi ve ikramlarla son buldu. HAMDİ AKTÜRK