VİDEO HABER
Giriş Tarihi : 17-06-2020 12:08   Güncelleme : 17-06-2020 13:17

BOZOK KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN ZİYARET TURLARI

BOZOK KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN ZİYARET TURLARI

Bozok Kültür ve Yardımlaşma derneğinden ziyaret turları.

Bozok Kültür ve Yardımlaşma derneği yönetim kurulu üyeleri başkan Prof. Dr. Kuddusi Erkılıç yönetiminde ziyaret turları gerçekleştirdi.

Melikgazi Kaymakamlığı görevinden Elazığ valiliğine atanan Vali Erkayı Yırık’a bir ziyaret gerçekleştiren Bozok Kültür ve Yardımlaşma derneği yönetim kurulu üyeleri başarılar diledi.

Bozok Kültür ve Yardımlaşma derneği yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Kuddusi Erkılıç, Yırık’a ilimize yaptığı hizmetler için teşekkür etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Yırık’ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Erkılıç ve yönetimine teşekkür etti.

Öte yandan Öztavan kaymakamlığı görevine yeni atanan Erkan Adıbelli’yi ziyaret eden Bozok Kültür ve Yardımlaşma derneği yönetim kurulu genç kaymakam’a görevinde başarılar diledi.

Bozok Kültür ve Yardımlaşma derneği yönetim kurulu başkanı Erkılıç, kaymakam Erkan Adıbelli’ye her zaman yardımcı olmak arzusunda olduklarını ifade ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Öztavan kaymakamı Erkan Adıbelli’de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek dernekyönetimine teşekkür etti.

Ziyaretlerde yönetim kurulu başkan yardımcısı Esat Aktürk, genel sekreter İlhan Şenol, Kadın kolları başkanı Nurşen Doğan, yönetim kurulu üyeleri Perihan Yorgun ve Mustafa Doğan da hazır bulundular. MUSTAFA CENGİZ