VİDEO HABER
Giriş Tarihi : 07-06-2020 15:31   Güncelleme : 08-06-2020 12:37

BİLİM YOLU EĞİTİM KURUMLARI HİZMETE GİRDİ

BİLİM YOLU EĞİTİM KURUMLARI HİZMETE GİRDİ

Bilimyolu eğitim kurumları müdürü Tarih Öğretmeni Şevket Alkın, 2020/2021 Eğitim öğretim dönemi itibarı ile eğitime başladıklarını söyledi.

Milli Eğitim onaylı Bilimyolu eğitim kurumları kadrosunda hem dershane kurucu ortağı hem de eğitimci olarak görev yapan Melahat Aktürk (Türk Dili ve Edebiyatı)  ve kardeşi Meltem Aktürk (Türk Dili ve Edebiyatı)  yeni Eğitim öğretim dönemi için kolları sıvadılar.

Gülük Mahallesi Boyluca sokak Düvenönü iş merkezi Melikgazi Kayseri adresinde hizmete başlayan Bilimyolu eğitim kurumları öğrenci ve velileri tanışmak için bekliyor.

Erken kayıt yaptıran tüm öğrenciler için Ücretsiz tanıtım dersleri ve Bilim Kampları gerçekleştiren Bilimyolu eğitim kurumları Sosyal mesafe kurallarına uygun eğitim veriyor.

6-7-8-9-10-11 ve 12. Sınıflar ve mezunlara yönelik hizmet veren Bilimyolu eğitim kurumları müdürü Şevket Alkın, Kadrolarına güvendiğini belirterek, yıllardır bu işi yaptıklarını söyledi ve Bilim Yolu Dershanesi olarak eğitimin çıtasını yükseltmek için yola çıktıklarını söyledi.

Bilimyolu eğitim kurumları haftalık 20 Saatlik Ders ve her hafta ücretsiz deneme sınavları, 16’şar kişilik sınıflarda, Kayseri’nin en ünlü öğretmen kadrosu Online etüd imkanı ve öğrenci rehber defteri, Kurs Veli öğrenci takipli iletişim programı, Disiplinli planlı etkinlik rehberi ve her hafta iki gün Bilim Kampı ile sınırsız etüd imkanı ile birlikte ayrıca dönem sonu seminerleri ve gün boyu soru çözüm hizmeti de sunuyor.

Bilimyolu eğitim kurumları müdürü Alkın, önümüzdeki günlerde LGS sınavına girecek öğrencilere de başarılar diledi.

Öte yandan Bilimyolu eğitim kurumları tarafından şehit çocukları ve gazi çocukları için ücretsiz özel kurs ve burs uygulanıyor. MEHMET FATİH KAYMAZ