SAĞLIK
Giriş Tarihi : 01-11-2019 11:15

BEKO ÇOCUKLARA ‘ŞAMPİYONLAR GİBİ’ BESLENMEYİ ÖĞRETTİ

BEKO ÇOCUKLARA ‘ŞAMPİYONLAR GİBİ’ BESLENMEYİ ÖĞRETTİ

Beko’nun Kayseri’de bulunan Erkan Dayanıklı Tüketim Malları Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. bayisinde, 26 Ekim 2019 tarihinde, çocuklar için keyifli bir etkinlik düzenlendi. Beko’nun çocukların iyi ve sağlıklı beslenmeye teşvik etmek amacıyla yürüttüğü “Eat Like a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen” girişimi kapsamında çocuklarla birlikte sağlıklı yemekler hazırlandı.

Beko, ana sponsoru olduğu FC Barcelona ile birlikte çocuk obezitesine karşı yürüttüğü “Eat Like a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen” girişimi kapsamında, Kayseri’de bulunan Erkan Day. Tük. Mall. Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. unvanlı bayisinin önderliğinde bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Mehmet Alçı İlköğretim okulunda okuyan 12 ilkokul öğrencisi katıldı.

Öğrenciler, Beko’nun BKK 3094 TB Crystal Blender’ı eşliğinde şefle birlikte keyifle sağlıklı içecekler hazırladı. 800 Watt yüksek performanslı, şık tasarımlı Crystal Blender ile hazırlanan ıspanaklı ve elmalı sağlıklı içecekler çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.

Tüketicilerinin sağlıklı ve iyi bir yaşam sürmelerini hedefleyen Beko, ana sponsoru olduğu FC Barcelona ile iş birliği ile çocuk obezitesine karşı dünya çapında Eat Like a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen girişimini sürdürüyor. Girişim, çocukları iyi ve sağlıklı beslenmeye teşvik etmeyi ve ebeveynlere bu konuda yol göstermeyi amaçlıyor. (Kurum Haber)