YEREL
Giriş Tarihi : 10-01-2021 14:02   Güncelleme : 10-01-2021 14:02

BAŞKAN TOK’UN OĞLU YUVA KURUYOR

BAŞKAN TOK’UN OĞLU YUVA KURUYOR

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’un oğlu Kutluhan Tok, Sena Babur ile sözlendi. Tok ailesinin söz merasimine MHP Genel Başkan Başdanışmanı Yıldıray Çiçek, MHP Kayseri Milletvekilleri İsmail Özdemir ve Baki Ersoy katıldı.

 

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’un oğlu Kutluhan Tok ve Sena Babur çiftinin söz yüzükleri takıldı. Başkan Tok, katılan misafirlere teşekkürlerini sunarken şu ifadelere yer verdi; “Oğlum Kutluhan’ın sözünde bizi onurlandıran Genel Başkanımızın Basın Başdanışmanı Dostum Yıldıray Çiçek Beye ,Kıymetli Milletvekillerimiz Baki Ersoy Bey ve İsmail Özdemir Beye ve aile büyüklerime teşekkürlerimi sunarım. Rabbim hayırlara vesile eylesin, biz büyük bir aileyiz”

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’un sosyal medya paylaşımı kısa sürede yüzlerce beğeni alırken, kutlama mesajları da gelmeye başladı. AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’da bir kutlama mesajı yayınlayarak: “Milliyetçi Hareket Partimizin değerli il başkanı (genç kayınpeder) Sayın Serkan Tok başkanımızın kıymetli evladının evliliğe ilk adımını tebrik ediyor Rabbim den iki Cihan saadeti diliyorum” ifadelerini kullanırken, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’da: “Kıymetli İl Başkanımız Serkan Tok’un yiğit evladı Kutluhan yeğenimiz ve Sena kardeşimizin söz yüzüklerini taktık. Kardeşlerimize iki cihan saadeti diliyorum. Biz büyük bir aileyiz” dedi.