YEREL
Giriş Tarihi : 23-04-2022 15:52

BAŞKAN ARSLAN, KOLTUĞUNU MİNİK BAŞKANA DEVRETTİ

BAŞKAN ARSLAN, KOLTUĞUNU MİNİK BAŞKANA DEVRETTİ

BAŞKAN FEYZAGÜL İLKOKUL İNŞAATININ TAMAMLANMASINI VE DAHA YEŞİL BİR AKKIŞLA İSTEDİ

 

   Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında koltuğunu Atatürk İlköğretim Okulu 4’üncü sınıf öğrencisi Feyzagül İncekız’a devretti. Feyzagül, Başkan Arslan’dan İlkokul inşaatlarına başlanıp bitmesini ve yakın zamanda orada eğitimlerine devam etmelerini istedi. Ayrıca daha yeşil bir Akkışla için iyi dilek ve temennilerde bulundu.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 102’inci yıl dönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Başkan Ayhan Arslan belediyedeki çalışma odasında öğrenci ve öğretmenleri ağırladı. Burada koltuğunu Feyzagül İncekız'a devreden Başkan Arslan, istekleri de dinledi. Çocuklar böyle bir an yaşadıklarından dolayı Akkışla'daki bütün çocuklar adına gururlu ve mutlu olduklarını dile getirdiler.

 

Bunun akabinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programına katılan Başkan Arslan, İlçe Kaymakamı Tarık Safa Kahveci, tüm kurum amirleri ve vatandaş gösteriyi izledi.

AdminAdmin