YEREL
Giriş Tarihi : 12-11-2020 11:04   Güncelleme : 12-11-2020 11:04

BAŞKAN ALTUN, HALI SAHA İNŞAATINI İNCELEDİ

BAŞKAN ALTUN, HALI SAHA İNŞAATINI İNCELEDİ

 

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Naci Baydemir Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip Lisesi okul bahçesinde yapımı devam eden halı saha inşaatını inceledi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurettin Şahin, İlçe Müftüsü  Mahmut Taşyapan ve Okul Müdürü Serkan Işık'ın da eşlik ettiği incelemede Başkan Altun, devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Başkan Altun,"Bünyan Naci Baydemir Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip Lisesi okul binamızda ve Kayseri Büyükşehir Belediyemiz ile yapımına başladığımız futbol sahasında incelemelerde bulunduk. Ölçüleri itibariyle ilçemizdeki en büyük halı saha burada yapılıyor. Okul bahçemizde ayrıca hayırseverlerimizin katkısıyla tenis, basketbol ve voleybol alanları da inşa ediliyor. Hükümetimiz, belediyemiz kamu kurum ve kuruluşlarımız ile hayırseverlerimizin gayretleriyle Bünyan'ımızda birbirinden dev projeler hayata geçiyor. Yakaladığımız bu uyum sayesinde ilçemiz daha da gelişiyor, güzelleşiyor. İmam Hatip Lisemizde bu yatırımımızla; yarınlarımız ve umudumuz olan yavrularımızın yetişmelerine ve geleceklerine ayrı bir güç katmayı amaçlıyoruz. Gerçekten okulumuzun her köşesinde ayrı bir gayret, ayrı bir emek var. Okul Müdürümüz Serkan Işık ve eğitim kadrosu başta olmak üzere çocuklarımız için elini taşın altına koyan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurettin Şahin ve Okul Müdürü Serkan Işık'ta yapılan yatırım için Başkan Altun,'a teşekkürlerini ilettiler.