YEREL
Giriş Tarihi : 27-03-2021 14:52   Güncelleme : 27-03-2021 14:52

BAŞARILAR DİLİYORUM

BAŞARILAR DİLİYORUM

 

İyi Partili Kazım Yücel, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına yeniden seçilen Veli Altınkaya'yı tebrik etti ve başarı diledi. Yücel, koronavirüs tedavisi devam eden Altınkaya'ya da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'nin Genel Kurulu sonrası bir tebrik mesajı yayınladı. Yücel, "Kayserimizin güzide basın mensupları, kendilerini temsil edecek başkanın seçimi için sandık başına gitti. Türkiye Cumhuriyetinde bir nevi kamu görevi üstlenen ve toplumun olan bitenden haberdar olmasını sağlayan güzide basın mensuplarımızın demokratik teamüller içerisinde gerçekleştirdiği seçimin anlamlı ve önemli olduğunu düşünüyorum. Demokratik sistemin en güzel yanını ortaya koyan bütün basın mensuplarını kutluyorum. İki adaylı seçimde önce aday olan arkadaşlarımı bu demokratik haklarını kullandıkları için tebrik ediyorum. Ortaya çıkan sonuç dolayısıyla da güven tazeleyerek Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Veli Altınkaya'yı ve yönetimini tebrik ediyorum. Şehir Hastanesinde koronavirüs tedavisi gören Sayın Veli Altınkaya'ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşması için dua ediyorum" dedi.

Yücel, "Biz İYİ'ler basınımızın kamu görevini yürüttüğünü en iyi bilen kesimiz. Gazetecilerin demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde meslek ilkelerini ve milletimizin hassasiyetlerini dikkate alarak ifa ettiği her hizmeti sonuna kadar destekliyoruz. Uyarılarını ve önerilerini dikkate alarak yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Basınımızın her temsilcisi ile sıcak ve samimi ilişkimizi sürdürmekte kararlıyız ve bu yönde adımlarımız devam ediyor. Tekrardan basın sektörüne emek veren, akıl ve alın teri akıtan her gazeteciye çalışma hayatında başarılar diliyorum. Kayseri Gazeteciler Cemiyetinin genel kurulunda çıkan sonucun da önce Kayserimize sonra da ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Güven tazeleyen Sayın Veli Altınkaya ve ekip arkadaşlarına da yeniden başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.