SİYASET
Giriş Tarihi : 25-11-2019 17:51   Güncelleme : 25-11-2019 17:53

ATAŞ’TAN İYİ PARTİ STANDINA YÖNELİK SALDIRIYA TEPKİ

-KADINLARA VE STANDIMIZA, YAPILAN BU SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUM -KAYSERİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINI VE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM -BU SALDIRILAR CESURLAR HAREKETİ OLAN İYİ PARTİ’NİN YÜKSELİŞİNİ DURDURAMAYACAKTIR

ATAŞ’TAN İYİ PARTİ STANDINA YÖNELİK SALDIRIYA TEPKİ

Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda, İYİ Parti standına yönelik saldırıya  tepki gösteren Milletvekili Dursun Ataş,  “25 Kasım Kadına Şiddete Karşı Mücadele Günü nedeni ile broşür dağıtan kadınlara ve standımıza, yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum” dedi.

İYİ Parti’nin kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak için kurduğu standa yönelik gerçekleştirilen saldırıya tepki gösteren Milletvekili Dursun Ataş, açıklamasında şu ifadeleri kullandı, “İYİ Parti Kayseri Teşkilatı tarafından Kayseri Cumhuriyet Meydanında kurulan üye kayıt standımıza yan tarafta bulunan başka bir siyasi partiye ait stanttan saldırı gerçekleştirilmiştir. 25 Kasım Kadına Şiddete Karşı Mücadele Günü nedeni ile broşür dağıtan kadınlara ve standımıza, yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum.  Partimizce ivedi şekilde hukuki süreç başlatılacaktır. Saldırganların bir an önce hukuk karşısına çıkarılması için de buradan Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığını ve Emniyet Müdürlüğünü göreve çağırıyorum. Bu tür saldırıların hiç kimseye bir faydası yoktur ve olmayacaktır. Belirtmek isterim ki; bu saldırılar cesurlar hareketi olan İYİ Parti’nin yükselişini durduramayacaktır. Milletimizin, partimize her gün artarak devam eden teveccühü ve ilgisine tahammül edemeyenler, bilmelidir ki bu saldırılarla iktidar yürüyüşümüzü engelleyemeyecektir” (KURUM HABER)