YEREL
Giriş Tarihi : 10-03-2021 13:42   Güncelleme : 10-03-2021 13:42

ARGOS’TAN PROJELER ZİYARETİ

ARGOS’TAN PROJELER ZİYARETİ

Argos Bisiklet Derneği,proje önerilerini paylaşmak üzere Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire başkanı Sedat Erdoğan’ı makamında ziyaret etti.Ziyarette dernek başkanı Adem Yıldız ve başkan yardımcısı Erkan Gülabi sayın Erdoğan’a dernek olarak projelerinden bahsettiler.Ziyarette,Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire başkanı sayın Erdoğan’da Argos Bisiklet Derneği’nin kendilerini ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette Argos Bisiklet Derneği başkanı Adem Yıldız şu sözlere yer verdi:”Sayın başkanım,10 yıldır Kayseri’de bisiklet sporu ve farkındalığı adına etkinliklerde bulunan Argos Kayseri Bisiklet Grubu olarak ,aralık ayında Argos Bisiklet Derneği adıyla kurumsallaştık. Her pazar klasik Argos pazar turları ile birçok vatandaşı bisiklet sporu ile tanıştırdık.Ve devamında daha geniş kitlelere hitap etmek,büyük projelere imza atmak için çalışmalara başladık. Dernek olarak da ilk ziyaretimizi size gerçekleştirdik. Sizlerden ricamız,şehrimizde bisiklet yollarına daha geniş yer verilmesi,otobüslerle bisiklet taşınması yönünde otobüs şöförlerine bisiklet empati eğitimi verilmesi gibi ricalarımız olacak.”dedi.

Dernek başkanı Adem Yıldız’da sayın başkan Sedat Erdoğan’ın kendilerine verdikleri olumlu yöndeki desteklerinden dolayı teşekkür etti.