DÜNYA
Giriş Tarihi : 29-06-2021 10:17   Güncelleme : 29-06-2021 10:17

AMERİKALILAR KAYSERİ’Yİ TEMİZLEDİ

AMERİKALILAR KAYSERİ’Yİ TEMİZLEDİ

Yabancı dil öğretmek amacıyla Kayseri’de bulunan Amerikalı dil eğitmenleri ve Kayserililer Kıranardı’ndaki çöpleri topladılar.

Erciyes English Yabancı Dil Kursu bünyesinde dil eğitimi veren Amerikalı eğitmenler ve kurumun diğer çalışanlarıyla öğrenciler ve veliler hep birlikte Kırlangıç vadisini baştan aşağı çöplerden temizlediler.

Konu hakkında açıklama yapan Erciyes English Yabancı Dil Kursu müdüresi Aslı Bağış şunları söyledi: “ Bizler doğa sever kişiler olarak Kayserimiz’in cennet köşelerinden olan Kırlangıç Vadisi’ndeki kirliliğe duyarsız kalamazdık.Bu doğrultuda yabancı dil eğitmenlerimiz,velilerimiz ve öğrencilerimizden oluşan bir grupla bu yöreye gittik.Gittiğimizde her tarafın çöpler içinde olması bizi tekrar tekrar üzdü maalesef.Maalesef “nasıl bulmak istiyorsan öyle bırak”sözü günümüzde birçok kişi tarafından unutulmuş durumda ki buradan çıkan bu pislikler,çöpler de bunun en bariz örneğini oluşturmuştur. Bizler de bu olumsuz tabloyu elimizden geldiğince  yok etmeye çalıştık ve çöp torbalarımızın yettiğince atık,çöp toplamaya çalıştık.Vakitlerini ayırıp bizlerle birlikte olan herkese teşekkür ederim.”dedi.

AdminAdmin