SPOR
Giriş Tarihi : 02-06-2020 15:13   Güncelleme : 02-06-2020 15:28

AMATÖR FUTBOL CAMİASINDA GERİ SAYIM BAŞLADI

AMATÖR FUTBOL CAMİASINDA GERİ SAYIM BAŞLADI

Kayseri Amatör camiasında 18 Temmuz 2020 tarihinde başlayacak müsabakalar öncesi gerim sayım başladı.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun almış olduğu karar sonrası 18 Temmuz’da kaldığı yerden başlayacak olan ligler öncesi takımlarda hazırlıklarına start verdi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5.Grupta mücadele eden Talasgücü Belediyespor ve Yahyalıspor’un Haziran’ın ortalarında yeniden çalışmalarına start vermesi beklenirken, Kayseri Süper Amatör Küme’de ise takımlar çalışmalarına bireysel olarak yavaş yavaş başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından alınan kararlara göre start alacak olan amatör müsabakalar öncesi takımlar ilerleyen günlerde yeniden eski günlere yeniden dönmenin hesabını ve planını yapıyor.

BELSİNSPOR ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR

Öte yandan Şampiyonluk mücadelesi veren Esen Makina Belsinspor, bireysel olarak çalışmalarına başlıyor.

Kayseri Süper Amatör Küme’de şampiyonluk mücadelesi veren ve kalan son 4 hafta sonunda lider Develispor’un 3 puan gerisinde ikinci sırada yer alan Esen Makina Belsinspor, bugün bireysel olarak çalışmalarına başladı. Mavi-Beyazlılar 1 hafta bireysel çalıştıktan sonra önümüzdeki hafta ise takım halinde çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.

Antrenörler Emrah Çıtak ve Adnan Koçak’ın oyuncularına gönderdiği antrenman programına ile bugün bireysel çalışmalarına start verecek olan Esen Makina Belsinspor 18 Temmuz’a kadar hazır hale gelmek istiyor.

Ligde geride kalan 22 maçta 17 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyet alan Esen Makina Belsinspor, 56 gol atarken kalesinde 28 gol gördü.  (Spor Servisi)