YEREL
Giriş Tarihi : 24-02-2021 16:14   Güncelleme : 26-02-2021 11:39

ALEMİN GURMESİ’NDE MADALYALI ZEYTİNYAĞI  

ALEMİN GURMESİ’NDE MADALYALI ZEYTİNYAĞI  

Alemin Gurmesi İşletme Sahibi ve Alem Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Adem Duran, Kayseri Bölge Bayiliğini yürüttükleri Poyraz Zeytinyağlarının Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi’nce (UZZK) düzenlenen IOC-UZZK Türkiye Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nda 2019 yılında birincilik, 2020 yılında ise ikincilik ödülü ile ödüllendirildiğini söyledi.  

 

1991 yılından beri Kayseri’de şarküteri adına her şeyin satışının yapıldığı Alemin Gurmesi satış mağazalarında sağlıklı ve kaliteli zeytinyağı tüketilmesi için Poyraz Zeytinyağlarının perakende satışının da yapıldığını kaydeden Duran,” Kayseri’deki tüketicimize sağlıklı ve kaliteli zeytinyağı sunulması için gayret ediyoruz. İzmir’deki üretim tesislerinde ciddi yatırımların gerçekleştirildiği Poyraz Zeytinyağlarınn son iki yılda birincilik ve ikincilik ödülleri ile başarılar elde etti” dedi. 

 

Duran, “Alemin Gurmesi Kayseri, Sivas Caddesi ve Düvenönü Satış mağazalarında altın madalya ödüllü poyraz zeytinyağları dışında sucuk, pastırma, peynir, zeytin, reçel, bal, helva ve yumurta gibi gıda ürünleri seçenekler eşliğinde tecrübeli satış elemanlarımız tarafından müşterilerimize sunuluyor” diye konuştu.  

 

Alemin Gurmesi mağazalarından müşterilerine Whats App sipariş hattı olan 0 534 7 038 038 numaralı telefondan da hizmet veriliyor. 

 

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ