YEREL
Giriş Tarihi : 04-10-2021 10:17   Güncelleme : 04-10-2021 10:17

''AKKIŞLA KAYSERİNİN BAŞKENTİDİR''

''AKKIŞLA KAYSERİNİN BAŞKENTİDİR''

 

Akkışla'da Yoğun Katılımın olduğu Kesdoğan vadisi yürüyüşü 3 Ekim Dünya Yürüyüş gününde yapıldı. Kayseri'den Kayseri Doğada, Etkinlik Kayseri ,Sureti Alem Fotoğraf Sanatı Derneği, Akkışla'dan Birçok sivil toplum kuruluşu ve Akkışla Halkının katılımı ile gerçekleştirildi.

Etkinlikte Konuşan Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ''Yoğun Katılımın olması önemliydi ama katılımcıların memnuniyeti daha önemli, görüyoruz ki herkes memnun, Akkışla'mızın Kültürel zenginliklerinin bir kısmını böylece görmüş oldular, bu sadece bir kısmıydı İlçemizin zenginliklerini Tüm Kayseri'ye ve Ülkemize Tanıtacağız. Kesdoğan vadisi yürüyüşümüzün ardından bizi Çalışmalarında devam ettiğimiz Kesdoğan Millet bahçemiz Karşıladı İnşallah buradaki Çalışmalarımız bittiğinde Etkinliklerimizi arttırarak devam ettireceğiz, esasını söylemek gerekirse AKKIŞLAMIZ KAYSERİMİZİN BAŞKENTİDİR. Maske - Mesafe - Temizlik kuralına uyan siz değerli katılımcılara teşekkür ediyorum. 'dedi.

Kayseri'den gelen sivil toplum kuruluşları ise'' Akkışla'ya ilk defa geldik ve buradaki doğal güzellikler harika Başkanımız Sayın Ayhan Arslan'a buranın tanıtımındaki çabası ve doğal güzelliklere sahip çıkmasından dolayı tüm katılımcılar adına teşekkür ediyorum'' dedi