KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 03-11-2019 15:17

AKBANK CAZ FESTİVALİ KAYSERİ’DE

AKBANK CAZ FESTİVALİ KAYSERİ’DE

Akbank Caz Festivali Kayseri’de...

Akbank Caz Festivali’nin artık bir festival klasiği haline gelen ve en önemli etkinliklerinden biri olan “Kampüste Caz” 5 Kasım Salı günü Kayseri Erciyes Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde saat 18.00’de üniversitelilerle buluşacak.

29. Akbank Caz Festivali “Kampüste Caz” İle Üniversiteleri Dolaşıyor

Akbank Caz Festivali’nin artık bir festival klasiği haline gelen ve en önemli etkinliklerinden biri olan “Kampüste Caz”5 Kasım Salı günü Kayseri Erciyes Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde saat 18.00’de üniversitelilerle buluşacak.

“Kampüste Caz”sahnesibu yıl; Türkiye caz sahnesinin en başarılı davulcularından biri olarak kabul edilen, cazdan rock’a, metalden deneysele ve Balkan müziğine uzanan farklı stillerde ve etkileyici performansları ile dikkat çeken Ediz Hafızoğlu’nun “Nazdrave” projesini ağırlayacak.

Ece Ünsal: Vokal Barış Doğukan Yazıcı : Trompet Serhan Erkol : Alto Saksafon Engin Recepoğulları : Tenor Saksafon Cem Tuncer :Elektrik Gitar Gökhan Sürer : Tuşlu Çalgılar Orhan Deniz :Basgitar Ediz Hafızoğlu: Davul

Kampüste Caz, 4-8 Kasım  tarihleri arasında sırasıyla; Ankara, Kayseri, Nevşehir, Adana ve Gaziantep’tecazın coşkusunu ve heyecanını üniversite kampüslerinde gençlerlebuluşturacak.

29. Akbank Caz Festivali Kampüste Caz Konser Programı  5 Kasım Salı // Saat: 18.00 Kayseri Erciyes Üniversitesi  15 Temmuz Yerleşkesi Kongre ve Kültür Merkezi  ve 6 Kasım Çarşamba // Saat: 18.00  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Damat İbrahim Paşa Salonu (Kurum Haber)