YEREL
Giriş Tarihi : 04-10-2021 11:12   Güncelleme : 04-10-2021 11:12

AKADEMİK ODALAR TOPLANDI

AKADEMİK ODALAR TOPLANDIMakina Mühendisleri Odası Kayseri Şube’nin ev sahipliğini yaptığı ‘’ Akademik Odalar Toplantısı ‘’ Kayseri’de gerçekleştirildi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak ve 26 Meslek Odasının Başkanları ve Temsilcilerinin katılımları ile gerçekleştirilen tanışma toplantısında, açılış konuşması yapan Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Süleyman Varol, davete katılan bütün misafirlere teşekkür etti. Daha sonra katılımcılara MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir hitap etti.
Sektörlerde ki sorunlarla ilgili haberdar olmak isteyen İsmail Özdemir ‘’ Makina Mühendisleri Odası Başkanı Süleyman Varol beye bu organizasyon ile bizleri bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum. Çok değerli Meslek Odası Başkanlarımızı da sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Sizlerle, üyelerinizle birlikte kendi faaliyet alanlarında topluma, ülkemize, milletimize fayda ve katkı sağladığında, emeklerinin ne olduğunu ve bu alanda da problemlerin neler olduğunu en iyi bilen kişilersiniz. Tabi bu kurumsal bir birikimi de beraberinde getiriyor. Millete hizmet noktasında kendi sorunlarınız sahasında tespit ettiğiniz ne varsa bizim nazarımızda sizin bu tespitleriniz ve çalışmalarınız akademik, mesleki ve bilimsel gerçekliğe dayanan hususlar olarak dikkate alınacaktır.’’ dedi.
Katılımcıların da söz alarak, ülke gündemi hakkında değerlendirmeler yaptığı toplantı da yeni bir toplantı yapılmasına ilişkin karar verildi.