SİYASET
Giriş Tarihi : 21-09-2019 14:05

AK PARTİ’DE NÖBETÇİ VEKİL HÜLYA NERGİS ATCI OLDU

AK PARTİ’DE NÖBETÇİ VEKİL HÜLYA NERGİS ATCI OLDU

AK Parti il başkanlığınca düzenlenen nöbetçi vekil uygulamasında bu hafta sonu nöbetçi milletvekili Avukat Hülya Nergis Atcı oldu.

Vatandaşlar ile görüşmeden önce basın mensuplarının sorularını cevaplayan Milletvekili Hülya Nergis Atcı, ATO’nun gerçekleştirmiş olduğu coğrafi işaretler ile ilgile alakalı Sayın Emine Erdoğan’ın Kayseri Ticaret Odası standını incelediğini ve gayet memnun ayrıldığını dile getirdi.

Atçı, konuşmasını şöyle sürdürdü; Hafta içi Ankara’da hafta sonları da Kayseri’deyiz. Gündemimiz oldukça yoğun, hem ülke gündemi hem de dünya gündemi için önemli bir olay vardı. Sayın Cumhurbaşkanımızın İran VE Rusya Devlet başkanları ile görüşmesi idi.

Aynı zamanda Mısırda meydana gelen olaylarda Mısır halkı demokrasi istiyor. Askeri darbeler ile başa geçenleri halk istemiyor. İnşallah orada da demokrasi hâkim olur.” dedi.

Yeni oluşumlarla ilgili soruya, Kayseri de ben istifa edileceğini düşünmüyorum. Herkesi tercihi ayrı tabiki, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’na bizim teşkilatımızdan kimse girmez. Benim de böyle bir düşüncem yok. Ak Parti güçlü bir partidir. Bunları atlatır. Cumhur ittifak devam ediyor. Güzel bir birliktelik var. Bu hareket hedefine ulaşacak bir hareket değil.

Kayseri için projeler devam ediyor. Büyükşehir Belediye başkanımız gayretle çalışıyor. Yatırmaları takip ediyoruz. Merkez Bankasının faiz oranlarının düşürmesi ve ekonomiye can suyu kaynaklarının açılması ekonomimizin iyiye doğru gidişin bir göstergesidir. Diyarbakır annelerini destekliyoruz. (Kurum Haber)