YEREL
Giriş Tarihi : 01-10-2021 10:33   Güncelleme : 01-10-2021 10:33

7. ERCİYES MÜKEMMELLİK ZİRVESİ BAŞLIYOR

7. ERCİYES MÜKEMMELLİK ZİRVESİ BAŞLIYOR

KalDer Kayseri Temsilciliği tarafından organize edilen 7.Erciyes Mükemmellik Zirvesi,13 Ekim 2021 tarihinde “Dijital Gelecek” ana teması ile online olarak gerçekleşecek. Bu yıl ikinci kez dijital ortamda gerçekleşecek olan zirve her yıl olduğu gibi işin uzmanlarına ev sahipliği yapacak.

Sunuculuğu Defne Sarısoy’un üstleneceği zirvenin açılış konuşmalarını Türkiye Kalite Derneği Yönetim Kurulu Bşk. Yılmaz Bayraktar ve KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu Başkanı Erkut Korkmaz gerçekleştirecek.

Dört ana oturumdan oluşması planlanan etkinliğin açılışında FutureBright CEO- Tüketici İçgörüleri Uzmanı Akan Abdula, “ALGORİTMALAR ÇAĞINDA GERÇEĞİ ARAMAK” başlığı ile motivasyon konuşmasını yapacak. Dijital geleceğin kurgulanmasında iş dünyasına ön görüler sunan Akan Abdula, algoritmaların getirdiği o büyük deja vu hissini anlatarak hepimizi yankı odalarımızdan çıkaracak…

Birinci Sohbet oturumu SOCAR Türkiye Dijital Transformasyon ve Bilişim Teknolojileri Başkanı Hakan Irgıt’ın moderatörlüğünde, Şölen Çikolata Yönetim Kurulu Üyesi Ali Erdoğan ve MultinetUp CEO’su  Demirhan Şener’in konuşmacı olarak katılımı ile “GELECEĞİ DİJİTALLEŞEREK YÖNETİN” başlığı ile düzenlenecek. Üretimden yönetime iş hayatında dijitalleşme hangi konumda ve gelecekte neler göreceğiz iş profesyonellerinden dinleyeceğiz.

İkinci sohbet oturumu “GELECEĞİN İŞ FIRSATLARI” başlığı ile Aspilsan A.Ş. Üretim Müdürü Şule Hüsrevoğlu’nun moderatörlüğünde, TÜBİTAK, Bilgem Başkan Yrd. Sadullah Uzun ve GLOBİZİ CEO’su Cüneyt Erpolat katılımları ile düzenlenecektir. Bu oturumda Dijital dönüşüm ile dizayn olan gelecekte geleceğin iş fırsatlarını dinleyeceğiz.

Zirvenin son özel oturumunu ise “ÖZÜNE DÖN, KENDİNİ BUL!” başlığı ile motivasyon konuşmasını Topraktan Tabağa Kurucusu Ebru Baybara Demir yapacak.